Boğa Burcu Erkeğinin İyi ve Kötü Yönleri

Boğa Burcu Erkeğinin İyi ve Kötü Yönleri
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 371 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin iyi ve kötü yönleri nelerdir? Bir boğa burcu erkeği her zaman güçlü olarak bilinir, o pasifliğe hiç mi hiç gelemez. Bu yüzden ilişkilerinde de karşı tarafın aynı şekilde güçlü ve aktif olmasını bekler. Aile bağları çok kuvvetlidir, mümkün mertebe aileleri ile olmak isterler, bu huyları da aslında bir boğa erkeğinin, ailesine ne kadar düşkün olduğunu gösterir. Boğa erkeği çok sakin olmasına rağmen, bir kötü huyu olarak eğer sinirlenirse; hiçbir şey düşünmez o anda ve çok agresif, mahvedici olabilir. Her ne kadar karşısındaki insanların düşüncelerine önem verse de içten içe aslında hep yönetme güdüsü vardır bir boğa erkeğinin. Bunun yanında belki haddinden fazla diyebileceğimiz kadar da bir inada sahiptir. Burnundan hiçbir şekilde kıl aldırmaz da diyebiliriz. Siz ne kadar dil dökerseniz dökün ona, o yine ne biliyorsa onu okuyacaktır. Bu konudaki çabanız maalesef boşa çıkacaktır.

Boğa erkekleri aynen şu mantıktadır: Olan her neyse bana bir zararı var mı? Yok. O zaman sorun da yok deyip olanı görmezden gelebilir. Nasılsa ona olan bir şey yok. Ayrıca, değişim dediğiniz de hayat onun için sanki durur. Aslında belki de en çok korktuğu şeylerden biridir değişimler, yeni kararlar. Ona kalsa, kendine bir yer belirler ve hep aynı yere gider, aynı yemekleri yer, hayatında farklı hiçbir şeye yer vermez bir boğa burcu erkeği. Bu olumsuz özelliklerin yanında çok ta dost canlısıdır aslında. İnsanları dinlemeyi, dertlerine yardımcı olmayı sever ama öyle herkese de dostum demez. Dost kelimesi onun için çok değerlidir. Ne zaman ki yanındaki insana gerçekten güvenir, o zaman onunla can olur, kardeş olur. Onun her şartta her zaman yanında olmayı yeğler.

Boğa burcu erkeğinin iyi ve kötü yönleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git