Boğa Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek

Boğa Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 371 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin ilgisini çekmek oldukça zor bir durumdur. Zodyak’ın enlerinden olan boğa burcu, en şanslı, en inatçı, en titiz ve de en diktatör burçlar arasında yer alır. Tehlike anında camı kırmanızı gerektirecek düzeyde de bir asabiyete sahiptir. Boğa burcu erkeğini anlamak, binli puzzle macerasına girişmek gibidir. Oldukça sağlam, laçka olmayan bir karaktere sahiptir ve de mükemmel bir tüccardır. İş hayatında kariyer edinmek ve emin adımlarla yürümek isteyenler bir boğa erkeği yanında gönül rahatlığı ile staj yapabilir. O ki geleceğin yatırımcılarını disiplinli bir biçimde hazırlayabilecek tecrübeye ve de engin bilgiye sahiptir. Müthiş bir iş aşkına sahiptir ve de bilgisine bilgi katmak için devamlı araştırmalar yapar, sorgular, tatmin edici yanıt ya da çözüm bulana kadar çaba harcar. Bu süreç onu nedenli yorsa da sonucunda elde edeceği başarıyı düşünmek dahi ona büyük haz verir.

Evleneceği kadın da onun bu uç yaşamını ve de düşüncelerini anlayabilecek, ayak uydurabilecek düzeyde bir kadın olmalıdır. Boğa burcu erkeğinin bir kadında baktığı ilk yer güzelliği ya da fiziksel özellikleri değil, zekası ve de insanlara kendini ifade ediş tarzıdır. Bu nedenledir ki boğa burcu erkeği, kadınları dinlerken dikkatli bir dinleyici görevindedir. Oldukça zor beğendiği için ve de kendi kriterlerine uygun bir bayan aradığı için dikkati elden bırakmaz.

Onun ilgisini çekmek ve de beğenisini kazanmak isteyen bayanlar, mutlaka iyi bir bilgi birikimine sahip olmalı, temiz giyinmeli, dağınık bir görünüme sahip olmamalı ve de mükemmel bir âşık olmalıdır. Tüm bunları gerçekleştirirken de ‘Ya hep ya hiç’ ahlakını elden bırakmamalıdır. Onun için güzellik deyince akla ilk gelen terim zekâdır. Doğru yerde yapılan naza cilveye dayanamaz, olumlu dönüş yapar. Boğa erkekleri terapi yapar gibi konuşan kadınlara hayrandır. Tane tane konuşan ve de ses tonunu psikiyatrist edası ile kullanan bayanlara karşı beğeni duyar. Evinde ve sosyal yaşamda pratik ve hızlı hareket eden bir kadın onun kolaylıkla ilgisini çeker. Çünkü aradığı kadın profili her şeyin maksimumunu oluşturur. Kendi yaşamında olduğu kadar birlikte olacağı kadında da yönetici vasfının varlığı oldukça mühimdir.

Boğa burcu erkeğinin ilgisini çekmek nasıl olur ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git