Boğa Burcu Erkeğinin Gönlü Nasıl Alınır?

Boğa Burcu Erkeğinin Gönlü Nasıl Alınır?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 990 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin gönlü nasıl alınır ? Ah ah sevimli ve hırçın boğa erkeklerinin kalbini mi kırdınız? Size kızdı ve ne yapacağınızı mı bilmiyorsunuz. Gelin biraz bu konuyu tartışalım ve neler yapmamız gerektiğine karar verelim…

Boğa burcu erkeklerinin en belirgin 2 özelliği, hepimizin de bildiği gibi inat ve gururdur. İnatları sayesinde çoğumuz yaka sallarız onlara ama ne kadar kızsak bile yine de kıyamayız bu tatlı insanlara. Boğa erkekleri çok duygusal bir yapıya sahiptir. Bu yüzdende kırılmaları çok kolay olur. Fazla sabırlı olduklarından dolayı ilk olarak tepki göstermezler ve size anlayışla yaklaşırlar. Yapıcı bir burçtur zaten kendileri. Fakat size kırıldıysa işte o anda sizden bir şeyler yapmanızı bekler.

Boğa erkeği duygusal yaklaşımlarda bulunursanız gönülleri almakta çokta zorlanmazsınız. Mesela onların en sevdiği şey olan yemek konusundan olayı girebilirsiniz. Onlara hayatınızda olmazsa olmaz üç şey söyleyin deseniz, herhalde şüphesiz ki bir tanesi yemek olacaktır. Harika lezzetlerden oluşan ve bir o kadarda şık olan bir sofra hazırlayıp, onları davet ederseniz onların gönülleri almayı başarırsınız. Gördüğünüz gibi bu kadar kolay bir yolla boğa burcu erkeğinin gönlünü alabilirsiniz. Hadi şimdi üşenmeyin ve oturduğunuz yerden kalkıp hazırlıklara başlayın. Bu kadar duygusal bir burcu kalbi kırık bırakmayın.

Boğa burcu erkeği duygusal yaklaşımlardan, güzel sözlerden, övgülerden, ufak hediyelerden çok hoşlanırlar. Onlara anlam taşıyan güzel sözler kullandığınız zaman duygusal damarlarına basmış olacaksınız ve böylece onları yumuşatmayı başaracaksınız. Aynı zamanda minik hediyeler alarak ansızın karşılarını da çıkabilirsiniz. Bu tarz jestler onları göklerde gezdirir diyebiliriz. Hediye alırken manevi değeri yüksek olan bir şeyi tercih etmeniz ise onun hediyeyi, geri çevirememesi sağlayacak ve böylece gönül almakta biraz daha ileri boyutta yol ilerlemenize neden olacaktır.

Boğa burcu erkeğinin gönlü nasıl alınır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git