Boğa Burcu Erkeğinin Dikkatini Nasıl Çekerim?

Boğa Burcu Erkeğinin Dikkatini Nasıl Çekerim?
18 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 557 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin dikkatini nasıl çekerim ? Bu burcun dikkatini çekmek oldukça zordur, ancak unutmayın herkesin bir zayıf noktası vardır ve bir şekilde herkesi elde etmenin yolu bulunur. Boğa burcu erkeğinin dikkatini çekmek için çok büyük hareketlerde bulunmaya gerek yoktur. Aksine küçük ayrıntılar sayesinde tüm dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Zorluğu da burada başlamaktadır, ölçüyü kaçırdığınız vakit vay halinize! Ağzınız ile kuş tutsanız da boğa burcu dönüp yüzünüze bakmaz. Bu nedenle ilk kural her zaman için en önemli kuraldır. Büyük hareketlere girmeden, küçük detaylar ile boğa burcunun dikkatini çekin. Toprak grubunda yer alan boğa burcu erkeği en gözlemci burçlar arasında adını en üst sıraya yazdırmıştır. Bu sebeple etrafında ki olan biteni fark etmiyormuş ve umursamıyormuş gibi görünse de her şeyin en ince ayrıntısına kadar farkındadır. Boğa burcunun etrafında olduğunuz zaman diliminde bu sebeple hareketlerinize son derece dikkat etmelisiniz. Fevri davranışlarda bulunmalı ve hiç bir zaman için boğa burcunun izlediğini unutmamalısınız.

Boğa burcu erkeğinin dikkatini çeken en büyük özellik karşısında ki insanın sabrıdır. Sabırlı davranışlarınız sayesinde boğa erkeği sizi fark edecektir. Boğa erkekleri bu noktada sizi denemek adına sabrınızı zorlayabilir, ancak unutmayın sınanıyorsunuz ve bu aşama sizin için büyük bir kırılma noktası. Tüm sabrınız ile kendinizi göstermeniz halinde artık boğa burcunun ilgi alanına girdiniz demektir. Bu aşamadan sonra yaptığınız her güzel davranış ilgisinde artışı sağlayacak ve sonunda da size hayran kalacaktır. Boğa burcu erkeğinin yemeğe düşkünlüğünü bilmeyen yoktur. Bu noktadan da vurabilirsiniz. Güzel ve hoş bir yemek ile gönlünü çelebilir ve tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Marifetiniz karşısında hayranlığını gizleyemeyecektir ve size olan ilgisi artacaktır. Bunun gibi küçük ama etkili yöntemler sayesinde boğa burcunun tüm ilgisi size yönelecektir. Eğer bu şekilde devam eder ve boğa burcunun dikkatini üzerinizde tutmayı başarır iseniz etrafta ki herkes flulaşacak ve tüm dikkati sizin üzerinizde toplanacaktır.

Boğa burcu erkeğinin dikkatini nasıl çekerim ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git