Boğa Burcu Erkeğinin Bilinmeyen Yönleri

Boğa Burcu Erkeğinin Bilinmeyen Yönleri
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 378 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin bilinmeyen yönleri nelerdir ? Dikkat çekicilik özelliği ile bilinen bir erkektir. Girdiği her ortamda üzerinde tüm gözleri toplamaktadır. Boğa burcu erkeği yanında da en az kendisi kadar dikkat çekici olan birini ister. Fakat bilinmeyen bir özellik olarak; kıskançtır. Bu kıskançlık durumu; ilişkide olduğu insana karşı aşırı sahiplenmeci ve korumacı tavırlarla kendini gösterir. Bazen, hayatındaki insanın giyiminden, tarzından, ve hareketlerinden bile kıskançlık oluşturabilir. Kız arkadaşının, bir tek kendisine özel ve güzel olmasını daha çok bekler.

Bir diğer özelliği ise; bu burca mensup erkekler oldukça anlayışlı ve düşüncelidir. Ama bu ince düşünceli ve hassas yapıları sebebiyle, aynı zamanda saplantılı ve takıntılı olabilmektedirler. Çoğu geceler geç saatlere kadar uyumayıp aklına takılan, düşünce ve fikirler ile boğuştukları olur. Gerekse özel hayatlarında, gerekse iş veya ev yaşantılarında bu tür fikirlere kendilerini çok kaptırır, takılıp kalabilirler. Hayatlarında kim olursa olsun, herkesin sözleri ve düşünceleri akıllarını epey süre meşgul edebilmektedir.

Boğa burcu erkeği denildiğinde akla gelen bir özellikte; güçleridir. Güçlü olması ve başarılarıyla bilinen bu erkekler övgüler ile de kendilerini daha çok güçlü hissederler. Aynı zamanda; kendilerini maddi ve manevi anlamda ne kadar güvende hissederler ise, hayatlarındaki her insana da o derece güven vermektedirler.

Boğa erkekleri çok çalışır, çok çabalarlar. Güçlerine güç katmak, mevkilerini en iyisi yapabilmek için uğraşırlar ve başarılı da olurlar. Fakat bu sırada; çevrelerinde yanlış insanları daha çok tutma eğiliminde olabilirler. İyi niyetleri ve çalışmaları sırasındaki yoğunluktan kötülükleri göremezler. Bunların sebebi; tamamen iyi niyetlerinden kaynaklanmaktadır. Yine, herkese yardım etmeyi sever ama kendisi bir yardıma ihtiyacı olsa çevresinde bir kişi bile bulamaz. Gözleri bu konuda oldukça kapalıdır. Kısacası; boğa erkeği düzgün bir erkektir. Yanındaki insana iyi gelir. Yalnız; bazı takıntı noktalarına özellikle dikkat etmesi gerekir.

Boğa burcu erkeğinin bilinmeyen yönleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git