Boğa Burcu Erkeğinin Belirgin Özellikleri

Boğa Burcu Erkeğinin Belirgin Özellikleri
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 270 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin belirgin özellikleri nelerdir ? Bu burç erkeği deyince aklımıza ilk olarak kararlı oldukları gelebilir. Kendilerine olan güvenleri oldukça yüksektir. Zaman zaman kararlarında yanılsalar da bunu kabul etmek oldukça zordur onlar için. Boğa erkekleri oldukça sadık, güvenilir kişiliklerdir. Onlar sevdikleri kişi için her şeyi göze alırlar. Dostlarıyla dertleşmeyi onları dinlemeyi oldukça severler. Ailelerine bağlı oldukları için onlarla vakit geçirmek boğa burcu erkeğine oldukça keyif verir. Sevdikleri kişiyi mutlu etmek onlar için önemlidir. Zaman zaman sinirlendiklerinde bazen kırıcı olsalar da kendilerini affettirmesini iyi bilirler. Boğa erkeği kararları olum yada olumsuzda olsa etraflarına oldukça nettir Düşüncelerini çekinmeden belirtirler. Ortamlar da lider olmayı ve etrafı yönetmeyi çok severler.

Gelişmelere ve alınan kararlara müdahaleleri olabilir. İlişkilerinde bazen kıskanmayı abartabilirler. Sahiplenen bir yapıya sahip olmaları kıskanmanın dozunun yükselmesine sebep olabilir. İyi bir aile babası, iyi bir eş, iyi bir dostlardır. Maddiyat onlar için birinci planda olmasa da konfor ve yaşam standartlarının kalitesi oldukça önemlidir. Boğa burcu erkeği çok fazla baskı altında kalmaya ve  kendisine müdahale edilmesini sevmeyen bir karakterdir. Sevdiği insanlar için yapamayacağı, göze alamayacağı risk yoktur. Mantıklı düşünürler ve acele karar vermezler. İş hayatında yükselmeyi ve yeni hedefler koymayı severler. Başarı onlar için vazgeçilmezdir. Etrafındaki kişilerin verdiği kararlara oldukça saygılıdır. Toplumda fikirlerine önem verilen bireylerdir. İnsanları eleştirmek yerine olumlu yönlerini görmek isterler. Sıcakkanlı ve oldukça sempatik yapıları vardır. Çevresine yardım etmeyi ve faydalı bir birey olmayı önemser. Boğa burcu erkeği dış görünüşüne önem verir ve bakımını ihmal etmez. Kendini iyi hissettirecek şeyleri yapmayı seven bir kişiliktir. Kolay kolay herkesle dostluk kurmazlar. Sadık ve candan dostlukları vardır. Etraflarında oldukça sevilen boğa burcu erkeği çevresine zarar vermeyen, etrafındakilere saygılı bir bireydir.

Boğa burcu erkeğinin belirgin özellikleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git