Boğa Burcu Erkeğinin Aşık Olduğunu Nasıl Anlaşılır ?

Boğa Burcu Erkeğinin Aşık Olduğunu Nasıl Anlaşılır ?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.868 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin aşık olduğunu nasıl anlaşılır ? Bu burç erkeği hiç bir zaman geçici olsun diye bir ilişki yaşamamıştır. Boğa burcu erkeğinde samimiyet önemlidir. Onun için partnerin de güven duygusu ağır basacaktır. Onun aşık olduğunu öncelikle sahiplenme duygusunun ön plana geçmesinden anlayabiliriz. Çünkü boğa erkeği partnerini sahiplenmeyi ve korumayı oldukça önemser. Kendisine güveni oldukça yüksektir fakat aşık olduklarında bunu belli etmekten çekinmezler. Sevdikleri kişiyi kıskanmamak ellerinde değildir. Aşık olduğunu belli etmek için küçük sürprizlerle bunu göstermeyi isterler. Partnerlerine onları mutlu edeceği hissini ve güven duygusunu hissettirirler. Boğa burcu erkeği eğer gerçekten aşık olduğuna ve o kişinin güvenilir olduğuna inanırsa onunla sadece sevgili olarak kalmak istemez. O ilişkilerini ciddi boyuta taşıyabilecek bir karakterdir.

Boğa burcu erkeği için mantığı ön planda olsa da aşık oldukların da duygularına hakim olamazlar. Sevdikleri kişiyi kaybetmemek için ellerinden geleni yaparlar. Boğa burcu erkeği için sevdikleri kişilerden vazgeçmek zordur. Onlarda aşık oldukları partnerlerinden vazgeçmezler. Kendilerine onu elde etmek için zaman tanırlar. Bu zaman içerisinde samimiyetlerini, duygularında ki gerçekliği belirtmek isterler. Gösterdikleri ilgiyle karşı tarafa olan ciddiyetinin farkında olmasını isterler. Boğa erkekleri aşık olduğunda bulundukları ortamda normal hallerinden heyecanlı hissederler. Aşık olduklarında partneriyle konuşurken kelimelerini seçerek konuşurlar. Bazen yalnız kalıp hoşlandığı kişiyle konuşma fırsatı yakalamak isterler. Partneriyle olan uyumlarına oldukça dikkat ederler. Bu burç grubu aşık olduğunda mutluluğunu gizleyemez. Aşık olduğu kişiyle vakit geçirmek için sürekli yeni fırsatlar oluşturur. Boğa burcu erkeği sizin üzüntünüz ile üzülüp mutluluğunuzla mutlu olurlar. Boğa burcu erkeği aşık olursa bunu fark etmek sizi için zor olmayacaktır. Çünkü bu duyguları sadece gerçekten aradığı aşkı bulduğuna inandığı kişiye karşı sergilerler.

Boğa burcu erkeğinin aşık olduğunu nasıl anlaşılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git