Boğa Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları

Boğa Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 325 kez okundu.

Boğa burcu erkeğini tavlamanın yolları nelerdir? Bu burç erkeğini tavlamak biraz da olsa zamanınızı alabilir. Boğa burcu erkeğinin dikkatini çekmek oldukça zor bir konudur. Bu nedenle öncelikle yapmanız gereken birçok şey vardır ve bu nokta da pes etmemeye dikkat etmeniz gerekir.

Boğa burcu erkeğini tavlamak için ilk olarak dış görünüşünüze özen göstermelisiniz. Son derece titiz ve duruşa önem veren boğa burcu erkeğinin karşısında temiz,şık ve bakımlı olmalısınız. Bu şekilde onun dikkatini ilk aşama da kolaylıkla çekebilirsiniz. Ancak bu ilgi kısa süreli olacaktır. Bu sebepten sadece bu konu ile sınırlı kalmamalı dikkatini daha fazla çekebilmek adına farklı yollara yönelmelisiniz.

Boğa burcu erkeğinin tavlamak için ona karşı dürüst olmalı dürüst yaklaşmalısınız. Yalan söylemeniz boğa burcu erkeğinin sizden soğumasına sebep olur ve size karşı bir ön yargı oluşur zihninde. Onun ön yargılarını parçalamak atomu parçalamaktan daha zordur. Bu yüzden ona karşı net son derece açık ve dürüst olmalısınız.

Boğa burcu erkeği tavlamak için dişiliğinizi kullanabilirsiniz. Son derece cinselliğe düşkün olan bu burcun erkeği anında etkilenecektir. Etkiniz altına girdiği anda tavlamak oldukça kolay olacaktır.

Boğa erkekleri tavlamak için vakit geçirmek en önemli konudur. Birlikte vakit geçirmediği, zamanını paylaşmadığı insanlar ile hislerini paylaşmayı sevmez boğa erkeği. Bu nedenle ilk olarak birlikte vakit geçirmek adına çeşitli aktiviteler sunmalısınız. Birlikte anı biriktirdikçe boğa burcu size yönelecek ve tavlamak son derece kolay olacaktır. Ancak bu nokta da onu sıkmamalı ve son derece dikkatli olmalısınız. Birinin baskı kurduğunu hissetmesi boğa burcu erkeğini kaçıran bir konudur. Bu nedenle ne tam serbest ne de tam sıkma yolunu unutun. Bunun yerine sadece yanında olduğunu hissettirin, gerisi gelecektir.

Boğa burcu erkeğini tavlamanın yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git