Boğa Burcu Erkeğini Pişman Etmenin Yolları

Boğa Burcu Erkeğini Pişman Etmenin Yolları
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.327 kez okundu.

Boğa burcu erkeğini pişman etmenin yolları nelerdir ? Bu burç erkeği kolay kolay pişman olan bir burç değildir. Ancak boğa erkekleri pişman olduğu zamanda zorlu bir süreç yaşar ve pişmanlık süreci son derece ağır geçer. Yani şöyle ki boğa burcu erkeğini pişman etmenin yolları zordur ancak pişmanlık yaşadığında da son derece ağır bir pişmanlık süreci yaşar. Boğa burcu erkeğini pişman etmek için ilk olarak ona umursamaz tavırlar sergilemelisiniz. İlişkiniz bitti ve bu durumdan pişmanlık duymasını istiyor iseniz bu yol üzerinde yoğunlaşmak en doğrusudur. Boğa erkeği ile karşılaştığınız anda, yahut bir araya gelmeniz durumunda umursamaz tavırlar sergileyin. Sanki yokmuş gibi davranın. Herhangi biri gibi hissetmesini sağlayın. Bu durum onu pişman edecek ve ayrıldığına pişmanlık yaşayacaktır. Umursanmadığını hissettiği anda içine bir karamsarlık yerleşecek ve uzun dönem ayrılığın pişmanlığını üzerinden atamayacaktır. Bu yöntemi aldatılma durumunda da uygulayabilirsiniz.

Boğa burcu erkeği pişman etmenin diğer bir yolu ise mutluluktur. Evet yanlış duymadınız yöntem mutluluk! Ayrılığın ertesinde, büyük bir kavganın sonrasında yüzünüze yerleştireceğiniz bir gülücük boğa burcu erkeğini pişman etmeye yetecektir. Sizin mutlu olduğunuzu görmek onu daha da karamsarlığa sürükleyecek, kendini değersiz hissetmesini sağlayarak pişman olmaya sevk edecektir. Bu durum karşısında siz zaferi ilan ederken o beyaz bayrakları çekerek pişmanlıkla karşınıza dikilecektir. Sizin güçlü ve mutlu görünmeniz boğa burcu erkeğinin pişman olmasına yetecek de artacaktır.

Boğa burcu erkeğini pişman etmenin diğer bir yolu ise onu kıskandırmaktır. Boğa burcu erkeğinin kolaylıkla kıskanan bir burç olduğunu bilmeyen yoktur. Yalnız kıskançlık noktasında büyük olaylara girmemelisiniz. Ufak kaçamaklar ve kıskançlıklar boğa burcu erkeğini pişman etmeye yetecek de artacaktır. Ufacık uygulamalar ve basit yöntemler ile boğa burcu erkeğinin kıskanmasını sağlayabilirsiniz.

Boğa burcu erkeğini pişman etmenin yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git