Boğa Burcu Erkeğini Nasıl Geri Döndürebilirim ?

Boğa Burcu Erkeğini Nasıl Geri Döndürebilirim ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.051 kez okundu.

Boğa burcu erkeğini nasıl geri döndürebilirim ? Bir insanı kaybetmek aslında çok kolaydır. Zor olan tarafı o kişiyi geri kazanabilmenin yollarıdır. Bugün ki konumuz da sizlere boğa burcu kadını olarak karşı cins burcumun hayatımıza  geri döndürebilme yani tekrardan kazanabilmenin yollarından bahsedeceğim.

İlk olarak sizlere bu burcun özelliklerinden bahsetmek isterim ; Boğa burcu erkeği kendini seven, şımarık, hırçın, aşk adamı ve boğalarda da olduğu gibi inatçı bir yapıya sahiptir. Bu özellikler de boğa burcu erkeğini kazanmanın o kadar da kolay olmadığı anlamına gelir. Ona yaklaşımınızda en önemli husus onun inadına karşı inatla karşılık vermeniz olacaktır. Bunu sakın denemeyin!

Ona sahip olmak veya onu geri kazanmak istiyorsanız ikili ilişkilerinize karşı her zaman dürüst davranın. Boğa erkekleri inatçı olduğu kadar dürüstlüğü de simgeler. Yaptığınız şey yanlış dahi olsa hatanızı ona dürüstçe anlatarak hatalarınızı telafi etme yollarına başvurun. Sizde de boğalarda olduğu gibi aşırı kıskançlık ve inat varsa onu çoktan kaybettiğiniz anlamına gelir.

Aslında çokta kötü düşünmeyin. Elbette ki boğa erkeğini de kazanmanın yolları vardır. Bunların başında ona biraz zaman tanıyarak başlayabiliriz.

Düşünmesi ve empati yapabilmesi için en az 1 hafta uzak durun. Bunun ardından onun sakinliğini gördüğünüz zaman doğal, özgün bir şekilde içinizden geçenleri onun yüzüne karşı ifade edin. Çünkü bu burcun erkeği doğalcıdır. Onun hoşlandığı şeyleri araştırın ve faaliyete geçin.

Örnek verecek olursam boğa erkeği evcil ve ev yemeklerine aşırı düşkünlüğü ile iyi bilinir. Güzel bir sunum eşliğinde hoşlandığı yemeklerden güzel bir masa kurarak onu davet edip gönlünü alabilirsiniz.

Aşırı kıskanç olan boğa erkeğine kıskançlık ile tepki vermeyin. Bu onun daha fazla geri adım atmasına sebep olabilir. İnat duygusunu ortaya çıkararak sizinle ilişkisini tamamen koparabilir.

Her erkekte hemen hemen olduğu gibi boğa erkeği de iyi bir taraftardır. Tuttuğu takımı araştırarak iyi bir derbi maçına iki kişilik bilet almakta onun gönlünü alabilirsiniz. Bakışlar onlar için çok önemlidir. Beni affet dercesine gözlerine bakmanız bile belki boğa erkeğini geri döndürebilme adına yararlı olabilir.

Boğa burcu erkeğini nasıl geri döndürebilirim ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git