Boğa Burcu Erkeğini Nasıl Elimde Tutarım ?

Boğa Burcu Erkeğini Nasıl Elimde Tutarım ?
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 335 kez okundu.

Boğa burcu erkeğini nasıl elimde tutarım ? Öncelikle; bir boğa burcu erkeğinden bahsediyorsak, onun için önemli olan şeylerin başında güzellik gelir. Güzele karşı yoğun bir ilgisi vardır. Bir kadında onu etkileyen baş sebeptir. Bu yüzden güzel görünmeye mümkün oldukça özen gösterin, bakımlı olun. Bir boğa burcu erkeği sevdiği kadından sürekli haber almak isteyecektir ve her koşulda onu arayacaktır. İyi, kötü neler yaşıyorsanız kendisi bilhassa bilmek isteyecektir. Eğer yapısal olarak rahatsanız, çok konuşmaktan hoşlanmıyorsanız, ne öyle sürekli hesap vereceğim ona gibi düşünceler içine girecekseniz aslında bir boğa erkeğini elinizde tutmanız maalesef zor olacak gibi duruyor. Daha sonra, ilgisiz kalmaya gelemeyen de bir burçtur aslında.

Her fırsatta ona olan sevginizi göstermelisiniz, o bunu hissetmeli .Ayrıca, boğa erkekleri her ne kadar iç dünyasında kırılgan da olsa, dışarıya kendini hep güçlü gösterir ve güçlü de kalmak ister, bu yüzden de hayatın aldığı kadının da aynı şekilde bir duruş sergilemesini ister. En tipik bir boğa erkeği özelliğidir, inat. Kendisi ne düşündüyse illa onu yapmak ister ve asla fikrini değiştirmez, bu konuda asla taviz vermez. Eğer siz yapınız gereği dediğim dedik iseniz, hayır benim dediğim olacak dediğiniz de sorunlar silsilesi ile karşılaşmanız kuvvetle muhtemel olacaktır. O zaman sanki boğa burcu size göre pek değil gibi. Boğalar, para konusunda çok hassastırlar ve fuzuli harcamaları sevmezler, tam anlamı ile tasarrufçudur aslında. Siz de eğer anlaşabilmek istiyorsanız bir boğa burcu ile, bu konuda daha dikkatli davranmalısınız. Daha bir özveride bulunmalısınız. Bir boğa burcu erkeği ile yolunuza devam etmek istiyorsanız, dürüst bir yapınız olmalı. Sadece ona karşı değil, kendinize bile yalan söylememelisiniz. Çünkü, boğa burcu dürüstlüğe büyük ölçüde önem verir ve karşı taraftan da bunu pekala bekler.

Boğa burcu erkeğini nasıl elimde tutarım ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git