Boğa Burcu Erkeğini Kendine Nasıl Aşık Edersin ?

Boğa Burcu Erkeğini Kendine Nasıl Aşık Edersin ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 484 kez okundu.

Boğa burcu erkeğini kendine nasıl aşık edersin ? Bir insanı kendimize nasıl aşık ederiz? Olay kimyanın tutması mıdır , yoksa kader mi? Ya da bir çok sevgilimiz oluyor ya , hepsine aynı seviyede mi aşık oluyoruz , yoksa bazılarına aşık olmuyor muyuz? Bu sorular aslında herkesin ilişkideki rolünü belirliyor. İlişkide çok seven taraf biz mi oluyoruz yoksa gelip geçici bir duyguyu mu yaşıyoruz? İşte bunların cevabını verdiğimizde ilişkinin gidişatını da belirliyoruz.

Diyelim ki birine aşık olduk. Ölüyoruz aşkımızdan. Ne yaparız? Karşılık bekleriz değil mi? Onun da bizi sevmesini isteriz. Biz nasıl aşıksak onun da bize aşık olmasını isteriz. Peki bunu nasıl yapabiliriz ki? Muhtemelen önce dikkatini çekmeye çalışır, belki arkadaş olmaya çalışırız. Daha sonra ise kendimizi sevdirmeye çalışırız.  Peki, boğa burcu erkeğine bunu nasıl yaparız?

Bu burç grubunun gezegeni Venüs’tür. Bu sebeple boğa erkekleri estetiğe, güzelliğe oldukça önem verir. Ona kendinizi sevdirmek için kendinize bakmalısınız. Onlar kendine bakan kadınları sever. Eğer sizi çekici bulduysa çekiminize kapılmaya başlayacaktır. Bu saatten sonra ise sürekli sizinle ilgili sorular sormaya başlayacaktır. Boğa burcu erkeği için bir kadının güzel olması kadar kafa yapısının da uyması önemlidir. Eğer benzer düşüncelere sahipseniz onun hayatının aşkı olabilirsiniz. Bu sebeple onu kendinize aşık etmeniz için kendinize bakmanız ve kafa yapılarınızın uyması en önemli etkenlerdendir. Eğer bunları sağlarsanız size bağlı bir erkek arkadaşınızın olmasını sağlayabilirsiniz. Fakat boğa erkeği kendilerini kaptırdıkları kadının da aynı şekilde içten olmasını, hesap kitap peşinde olmamasını isterler. Sizin onunla öylesine takıldığınızı ya da kullandığınızı düşünürlerse, size karşı tüm tavırları değişecek, size aşık olan adam gidip yerine inatçı biri gelecektir. Bu sebeple onların size aşık olması için sizin de içten olmanız gerekmektedir.

Boğa burcu erkeğini kendine nasıl aşık edersin ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git