Boğa Burcu Erkeğini Kendine Bağlamanın Yolları

Boğa Burcu Erkeğini Kendine Bağlamanın Yolları
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 414 kez okundu.

Boğa burcu erkeğini kendine bağlamanın yolları nelerdir ? Bir insanı kendine bağlamanın yolu onunla içten bir bağınızın olmasından geçer. Eğer içten bir bağınız varsa, kişi sizi kendinden biri gibi görecek haliyle de sizden vazgeçmeyecektir. Tabi bunun da belli şartları var. Mesela eğer siz bu bağlarla oynamaya kalkarsanız ya da karşıdaki kişiyle dalga geçmeye ve onu kullanmaya kalkarsanız, bu bağı zedelemiş olursunuz. Bu bağın kopmasına yol açabilirsiniz. Bu sebeple karşıdaki kişiyle bir bağ kurduğunuz zaman bu bağın kopmamasına ve karşıdaki kişinin zarar görmemesine de dikkat etmeliyiz. Buna dikkat ettiğimiz sürece aramızdaki bağ uzun süreli olacaktır.

Boğa burcu erkeği ise kolay bağlanmayan fakat bağlandığı kişiye de oldukça iyi olan bir burç. Bu burcun erkeğinin karşısındaki kişide ilk aradığı şey güzellik. Venüs burcu olduğu için estetik değerleri yüksek olan bu burcun erkeği karşısındaki kişinin kendine bakan ve kendine güveni olan biri olmasını ister. Haliyle de boğa burcu erkeğini kendinize bağlamak istiyorsanız. Mutlaka her daim bakımlı olmanız gerek. Onlar cinsel olarak da aktif bir burç olduğu için daima ilgiyi üzerinde isteyecektir. Eğer onunla ilgilenirseniz onu kendinize bağlayabilirsiniz.

Diğer yandan boğa erkeği oldukça planlı yaşayan bir burç. Bu planlara sizin de uymanız aranızda bir uyum oluşturacaktır. Çünkü onlar bugünden yarınını düşünürler. Onlar için başarının en büyük sırrı planlı ve çalışkan olmalarıdır.

Boğa erkekleri en kötü özelliği ise inatçı olmaları. İlişkilerinde baskı olmak isteyen bu erkeklere istediği baskınlığı vermezseniz onu kendinize bağlayamazsınız. Bu durumda sizinle inatlaşacaklardır ve bu da aranızdaki bağın bozulmasına yol açacaktır. Bu sebeple siz kendinizi ona verdiğinizde aslında onunla birlikte olmanın güzel bir yolunu bulmuş olursunuz.

Boğa burcu erkeğini kendine bağlamanın yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git