Boğa Burcu Erkeğini Kendine Aşık Etmenin Yolları

Boğa Burcu Erkeğini Kendine Aşık Etmenin Yolları
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 334 kez okundu.

Boğa burcu erkeğini kendine aşık etmenin yolları nelerdir ? Bu burç erkeği kendisi gibi zevk sahibi olan kadınlardan hoşlanır. Karşısında ki insanın zevksiz olmasına tahammülü yoktu ve bu durumu da açıkça dile getirir. Bu nedenle boğa burcunu kendinize aşık etmek için doğru yöntemleri seçmeli ve seçimleriniz de son derece titiz davranmalısınız. Hem kılık kıyafet, hem tarz hem de gittiğiniz yerler konusunda sizi zevkli bulursa boğa burcu erkeği kısa zaman da yelkenleri suya indirir ve aşk kıvılcımları alevlenir. Ancak kendinize dikkat etmez ve sıkıcı bir profil ile tarz çizerseniz boğa erkeği sizden soğuyacaktır.

Boğa burcu erkeği için güven konusu oldukça önemlidir. Güvenmediği kişiyle sevgili olmayı bırakın arkadaş kalmaya bile tahammülü yoktur. Bu nedenle güvenini kazanmak adına çaba sarf etmelisiniz. Eğer size güvenir ise aşk kokuları da etrafı saracaktır. Bu nokta da güvenini kazanırken verdiğiniz sözleri tutmanız oldukça önemlidir. Sizi denemek adına sizi gözlemleme aşamasında verdiğiniz sözü tutmaz iseniz boğa burcu erkeği de pılını pırtını toplayıp hayatınızdan ilk fırsatta çıkacaktır. Bu nedenle verilen sözleri tutmanız oldukça önemli bir konudur.

Onu aşık etmek adına ilk adımı ondan beklemek büyük bir hatadır. Bu nokta da ilk adımı siz atmalı ve boğa erkeğine yönelik adımları ona fark ettirmelisiniz. Boğa erkekleri birinin kendi ile ilgilenmesine bayılır. Siz ona değer verdikçe, onun için çaba sarf ettikçe boğa burcunun kalbi ısınacak ve aşk adına oda size bir adım atacaktır. Boğa burcu erkeği için attığınız adımların karşılığını kolaylıkla yakın zamanda alırsınız. Ancak bu nokta da güven ve sabır oldukça önemlidir. Sabırsızlık noktasında ve güvenini kırdığınız anda güzel giden her şey sallantıya uğrayabilir ve boğa burcu erkeği sizden uzaklaşabilir.

Boğa burcu erkeğini kendine aşık etmenin yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git