Boğa Burcu Erkeğini Kendime Nasıl Aşık Ederim?

Boğa Burcu Erkeğini Kendime Nasıl Aşık Ederim?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 549 kez okundu.

Boğa burcu erkeğini kendime nasıl aşık ederim ? Bir insanı kendimize nasıl aşık edebiliriz. Aşırı güzel ve bakımlı olarak mı, yoksa zekiliğimizle mi? Ya da bunlar bir taktik işi midir? Aşk dediğimizin şey iki insanın arasında öylece ortaya çıkmaz mı? İlla birini kendimize aşık edebilmek için oyunlar mı kurmalıyız? Aşk oyunsuz, kuralsız olduğunda daha güzel değil midir? Bu soruların cevabı bizim ilişkiye nasıl başladığımızı ve ilişkimizin nasıl devam edeceğini gösteren temel sorulardır. Maalesef günümüzde sosyal medyanın yaygınlaşması ve teknolojinin gelişmesiyle ilişkiler oldukça strateji dolu ve yapay bir hal almaya başladı. Günde atılan yüzlerce mesaj, sosyal medyaya konulan bir sürü fotoğraf bizim birbirimize olan aşkımızı anlatıyor gibi düşünülmeye başlandı. Oysa aşk oldukça saf, içten duygularla güzel olan bir his. Bu sebeple de birini etkilemek için bence kendimiz olmamız yeterli.

Boğa burcu erkeği ise genel yapısı itibariyle kolay etkilenmeyen bir burç. Onun bir insanda ilk baktığı şey estetiği ve güzelliği. Onu etkilemek istiyorsanız oldukça kendine güvenen ve bakımlı biri olmanız gerekiyor. Diğer şekilde onun dikkatini bile çekmeniz oldukça zordur. Eğer dikkatini çektiyseniz en önemli yeri geçmişsiniz demektir. Çünkü boğa erkeği güzel ve kendilerini etkileyen kadınlara dayanamazlar. Boğa erkekleri hemen sizinle ilgili her şeyi öğrenmek isteyeceklerdir. Kendinizle ilgili verdiğiniz her bilgi onların sizi daha iyi tanımasına neden olacaktır. Eğer bu bilgiler de onu etkilediyse tebrikle onu kendinize aşık etmişsiniz demektir. Bu saatte sonra etrafınızda pır dönecek, taklalar atacak bir boğa burcu erkeğine sahipsiniz demektir. Çünkü boğa burcu hoşlandıkları insana karşı oldukça romantik olan, onu etkilemek için her şeyi yapan bir burçtur. Dediğim gibi onu etkilemek için yapmanız gereken en önemli şey bakımlı ve kendine güvenen biri olmanızdır.

Boğa burcu erkeğini kendime nasıl aşık ederim ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git