Boğa Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Boğa Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları
29 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 198 kez okundu.

Boğa burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir ? Boğa burcu erkeği, oldukça yavaş hareketleriyle dikkat çekmektedir. Asla hızlı bir şekilde hareket etmeyi ve hızlı bir şekilde karar vermeyi sevmeyen bu erkeği etkilemek istiyorsanız ilk olarak onu sabırla beklemeyi bilmelisiniz. Boğa erkeği sizle yaşamak istediği şeyleri yavaş bir şekilde acele etmeden ve doya doya yaşamak isteyecektir. Hal böyle olunca da sizden sabır bekleyecektir. Sizden her ne kadar etkilenmiş olsa dahi, hemen size yanaşmayacak ve uzaktan gözlemleyip mantığına da yerleşmenizi bekleyecektir. Hal böyle olunca sizin beklenen sabrınız onu etkilemeyi başarmış olacaktır.

Boğa burcu erkeği her ne kadar mantığıyla hareket etse bile, bir süre sonra duygularını da harekete geçirmeyi başaran bir erkektir. Bakım onun için önemli bir etkendir ve sizden bakımlı olmanızı her zaman isteyecektir. Sizin yapmanız gereken şey, onu etkilemek için bakımınıza son derece dikkat etmek fakat bu olayı fazlada abartmamaktır. Bu olay sadece bakımınız ile sınırlı kalmamalıdır. Bu erkek bakımımızdan ziyade sizin dış davranışlarınıza da oldukça önem göstermektedir. En önemli noktası ise sizin hal ve hareketlerin izdir. Bunu biraz açacak olursak oturup kalkmanız onun fazlası ile önem verdiği bir noktadır.

Boğa burcu erkeğini kurnaz hareketlerle elde etmek isterseniz çok yanılırsınız. Ona oyun yapayım derken birden kendinizi oyunun içerisinde bulursunuz. Bu sebepten dolayı daha ilk başlarda naz yapayım biraz peşimden koşsun diyerek, yalan yanlış şeyler üretirseniz, peşinizden koşmak yerine daha çok onu kendinizden uzaklaştırmış olursunuz. Fakat ona karşı her zaman dürüst olur ve oyun çevirmezseniz kendinize güven kazandırmış olursunuz ve onu en derinden etkilemeyi başarmış olursunuz.

Boğa burcu erkekleri çok fazla heyecan veren şeylerden hoşlanmazlar. Bu sebepten dolayı bu erkekleri elde etmek istiyorsanız eğer ki, onları heyecan verici şeylere çekmeye çalışmayın. Rutin olan ilişki her ne kadar sıkıcı olarak gözükse bile bu erkeklere göre hiçte sıkıcı değildir, tam aksine istedikleri gibi bir durumdur. Bu sebepten dolayı sakin bir şekilde olayları fazla abartmadan onunla beraberlik istediğiniz ona yansıtın. Aksi taktirde onu kaybedersiniz.

Boğa burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git