Boğa Burcu Erkeğini Etkilemek İçin Öneriler

Boğa Burcu Erkeğini Etkilemek İçin Öneriler
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 411 kez okundu.

Boğa burcu erkeğini etkilemek için öneriler nelerdir ? Bu burcun erkekleri için göz zevki önemlidir. Karşısındaki insanın hem güzel hem de bakımlı olmasını ister. Zevk sahibi kadınlar onun dikkatini çekmeyi kolaylıkla başarır. Kendi ayakları üstünde durmayı başarabilen ve parası olan kadınlar, boğa burcunun gözdeleridir diyebiliriz. Boğa burcu erkeği güzel sözler duymak ister. Romantik erkeklerdir ve böyle anların büyüsüne kolaylıkla kapılabilirler. Duygusal yakınlık hissettiği kadınlardan kolaylıkla vazgeçmezler. Onlara karşı dürüst ve sadık olmayı benimserler ve yollarından dönmezler.


Boğa burcu erkeği beğenilmeyi sever. Onun olumsuz ve eksik yanlarını söz konusu edecek olursanız baştan kaybedersiniz. Bu nedenle onunla konuşurken olumlu sözler etmeye dikkat edin. Yoksa onu elinizden kaçırabilirsiniz. Kendini bilen kadınlar boğa erkeğini kolaylıkla etkiler. Suskun ve kendini anlatamayan bir kadın boğa burcunun umrun da bile olmaz. Eğer onu etkilemek istiyorsanız duygularınızı doğru ve dürüst bir şekilde dile getirmelisiniz. Boğa burcu erkeğinin ilk adımı atmasını ve kendini anlatarak yakınlaşmasını bekliyorsanız, daha çok beklersiniz bunu bilin. Ondan bir adım beklemek yerine siz bir adım atın. Böylece ilişkiniz daha hızlı ilerleyebileceğiniz bir yola girer. Mümkün olduğunca peşinden koştuğunuz boğa erkeğinin dikkatini fazlasıyla üzerinizde yoğunlaştırabilirsiniz.

Adımlarını sağlam atmak için uzunca düşünen bir boğa erkeğinin karşısında aceleci ve mantıksız hareketler yapmaya kalkmayın. Sabırla beklemeli ve onun doğru kararı aldığından emin olduğunu görmelisiniz. Eğer ona acele ederek baskı yapmaya kalkarsanız sizle görüşmeyi kesmek isteyecektir. Onu elde etmek ilk amacınız ise mantığı elden bırakmamanız tavsiye olunur. Onun sizi koruyup kollamasına ve destek olmasına izin vermelisiniz. Paylaştığınız en ufak şey bile boğa burcu erkeğini size yakınlaştırır bunu unutmamalısınız.

Boğa burcu erkeğini etkilemek için öneriler nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git