Boğa Burcu Erkeğine Nasıl Yaklaşılır ?

Boğa Burcu Erkeğine Nasıl Yaklaşılır ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 283 kez okundu.

Boğa burcu erkeğine nasıl yaklaşılır ? İlişkilerin ilk dönemlerinde herkes birbirine yaklaşma konusunda oldukça dikkatlidir. Kendilerini iyi tanıtmak aslında bir hediye için yapılan güzel bir ambalaj gibidir. Ambalaj ne kadar güzel olursa hediye o kadar dikkat çeker. Fakat asıl önemli olan iç kısımdaki hediyedir. Yani içimizin nasıl olduğudur. Çünkü istediğimiz kadar güzel olalım, içimiz kötü ise bu bazı sonuçları değiştirmeyecek, karşıdakinin bize aşık olmasını engelleyecektir.

Boğa burcu erkeği ise dışa oldukça önem verir. Yönetici gezegeni Venüs olduğu için estetik güzellik onlar için en önemli şeylerden biridir. Onu ilk gördüğü anda etkilemenizin en iyi yoludur güzellik. Sadece güzellik değil, kendinize ne kadar baktığınız , ne kadar düzgün giyindiğiniz bunlar onlar için çok önemlidir.

Eğer bu ilk aşamayı geçtiyseniz, o sizi hoş bulduysa muhtemelen üstünüze düşmeye başlayacaktır. Bu da onun ilgisini çekmeyi başardığınızı gösterir. Bu adımdan sonra yapılacak şey onun sizin içinizi de sevmesini sağlamaktır. Boğa erkekleri muhtemelen sizinle ilgili gerekli, gereksiz tüm detayları bilmek isteyecektir. Sürekli bir şeyler hakkında soru soracaktır. Umarım bu durumda sıkılmazsınız. O bunu yaparken sizin de ona yaklaşımınız sıcak olmalıdır. Boğa burcu ile ilgilenmeli, bunu belli etmelisiniz. Eğer onlar sizinle ilgilenirken sizde aynı şekilde ilgi göstermezseniz, sıkılacak ve sizi bırakacaklardır.

Peki ya tüm bu aşamaları geçtiniz, sonrasında ne olacak? Boğa erkeği bir kadın gerçekten hoşuna gittiyse onunla ilgilenir, oldukça romantik olabilir. Gözü sizden başkasını görmez ve kısa süre içinde bile sizinle ciddi düşünmeye başlayabilir. Tabi ondaki bu içtenliği sizden de bekleyecektir. Sizin onu kullandığınızı ya da öylesine takıldığınızı düşünürlerse , size verdiği tüm değeri kaybedersiniz. Bu sebeple siz de ona aynı şekilde içten davranmalısınız.

Boğa burcu erkeğine nasıl yaklaşılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git