Boğa Burcu Erkeğine Nasıl Davranmalı ?

Boğa Burcu Erkeğine Nasıl Davranmalı ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.402 kez okundu.

Dünyada 7,3 milyar insan ve bir o kadar da karakter vardır. Tek tek herkesin karakterini bilemeyiz, onlara nasıl davranmamız gerekir bilemeyiz. Kibar mı olmalıyız? Gizemli mi? Doğallık mı önemlidir yoksa makyaj mı yapmalı? Bunlar gibi çeşitli bir çok soru sorabiliriz kendimize. Bu durumda gezegenlerin etkisinde olduğumuz için burçların üzerimizdeki etkilerinden yola çıkarak bir şeyler tahmin edebiliriz. Peki boğa burcu erkeğine nasıl davranmalı ?

Boğa burcu erkeği güzeli sever, zarafeti ve kibarlığı sever. En başta kibarlığı elden bırakmamak gerekir. Nezaket kuralları bir çok yerde olduğu gibi boğa erkeğinde de öne çıkmaktadır. Aynı zamanda sekse olan tutkusuyla da bilinir. Daha derin ve gizemli bakışlar onları etkiler.

Genelde balık burcu duygusal denilse de boğa burcu da son derece duygusal ve alıngan bir burçtur. Bu burcun erkekleri sevgi dolu sözlerden hoşlanır. Onlara ne derece ılımlı yaklaşılırsa o da o derece ılımlı gelecektir size. İçten ve samimi davranışlar hoşuna gider.

Maddi konuları gündeme getirmemeniz gerekir. Maddi güvensizliğe tahammül edemez. Eğer ne kadar tutumlu olduğunuzu ona gösterirseniz onun da çok hoşuna gidecektir.

Sizi düşünüp yaptığı bir sürprizi veya aldığı hediyeyi sakın küçümsemeyin ve beğenmemezlik yapmayın. Bu durum onu sizden uzaklaştırır. Aksine ne kadar beğendiğinizi ve mutlu olduğunuzu söylerseniz o kadar hoşuna gider ve bu tarz sürprizleri yapmaya devam eder. Ona olan saygınızı asla yitirmeyin. Saygısızlığa tahammülü yoktur.

Boğa erkekleri Venüs’ün etkisinde olması sebebiyle meraklıdır. Başta her şeyi öğrenmesine izin vermeyin. Gizemli ve sırlarla dolu olun. Bırakın o sizi zamanla keşfetsin. Zaten merakı sebebiyle keşfetmeyi de sever boğa erkeği. Böylece sizden sıkılması da pek mümkün olmayacaktır.

Son olarak da ona mutluluk vaat edin. Tabi ki boş vaatler olmasın. Bu burç grubu erkekleri mutlu bir evlilik ve ilişki hayal eder. Bu tarz vaatler onu çok mutlu ve heyecanlı yapacaktır.

Boğa burcu erkeğine nasıl davranmalı? Ah ah sizi gidi sert gözüken ama içi pamuk gibi olan boğalar…Boğa burcu erkekleri dışarıdan katı bir duvar gibi gözükürler fakat içleri o kadar narindir ki bunu ilk zamanlar görmeniz neredeyse imkansızdır. Çok fazla duygusal bir yapıya sahiptirler. Hatta zeki olmalarına rağmen çoğu kararlarından akıllarından çok duygularını kullanır bunlar.

Dedik ya çok duygusal bir yapıya sahiptirler diye, işte bu yüzdende karşılarında duygulu bir insan isterler. Samimiyetinizi en içten hissetmek isterler. Bu yüzdendir ki onlara nasıl davranmak konusundaki ilk kuralınız onlara samimi olmanızdır.

Çoğu yazılarda da boğa erkeği denildiği zaman ilk cümlelerde inat kelimesi yer almıştır. Bizde bundan bahsedeceğiz sizlere. Çok inatçı bir yapıdadırlar ve dediğim dedik yapılarından dolayı onlarla ters gitmenizi istemezler. O yüzden onlara davranmak konusundaki ikinci kuralım inatlarına karışmamaktır.

Ona karşı her zaman dürüst olmaya çalışın. Yalanlarla bir şeyler yapmaya sakın ve sakın çalışmayın. Boğa erkekleri yalandan hiç hoşlanmazlar, doğrusu hiç birimiz yalanı sevmeyiz dimi? Bu yüzden üçüncü kuralımız yalansız hareket etmek olmalıdır.Çok duygusal oldukları için ilgiye çok düşkünlerdir. O yüzden onlara karşı bol bol sevgi sözleri kullanın. Onları ilgisiz bırakmayın. O sebepten dolayı dördüncü kuralımız ise ilgili davranmaktır.

Kendinize öz güveniniz olsun. Yani boğa burcu erkeği kendine bakan, güzel konuşabilen hatta yeri geldiğinde kendiyle bile dalga geçebilen bayanlardan hoşlanırlar. Ayakları üzerinde durabilen her kadın güçlüdür ve bu erkeklerin her zaman ilgisini çeker zaten. O yüzdendir ki beşinci kuralımız kendinden emin adım atarak onlara yaklaşmaktır. Bu davranışınız onları tavlama yolundaki en büyük adımdır.

Ona kendiniz gibi yani doğal halinizde nasılsanız öyle davranmalısınız. Çünkü bu burç erkekleri kıskanç bir yapıya sahip oldukları için sürekli sizi ve çevrenizi takip edecektir. Eğer ki kendiniz gibi değilde çevrenizdekiler gibi davranırsanız bu olay sizden soğumasına neden olabilir. O yüzden son kuralımız onlara karşı doğal davranılmasıdır.

Boğa burcu erkeğine nasıl davranmalı Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git