Boğa Burcu Erkeğine İlişkide Nasıl Davranmak Gerekir ?

Boğa Burcu Erkeğine İlişkide Nasıl Davranmak Gerekir ?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 318 kez okundu.

Boğa burcu erkeğine ilişkide nasıl davranmak gerekir ? Bu burç erkeğinden biraz bahsedelim. Gerçek aşklardan yanadır. Bir gün karşısına gerçek bir aşk çıkacağını her zaman düşünür. Kendisine çok güvenir. Aşık olduğunda oldukça romantik olur. Romantizmin doruklarına çıkartır partnerini. Yollarına güller, mum ışığında akşam yemekleri ile aşk hayatı yaşatır. Fazla kıskançtır, boğa erkeği. Peşinden koşmaz sevgilisinin, kimselere de bırakmaz sevdiğini. Boğa erkeği, aşk hayatında fiziksel istekleri çok güçlüdür. Bu durumda da çok çekici olduğunu söyleyebiliriz. Yemek yemek nasıl bir ihtiyaç ise fiziksel temas onunlar için o kadar önemlidir.

Boğa burcu erkeği, sevgilisinin sorun çıkarmayan, duygusal, huzur verici olanından hoşlanır. Birlikte olduğu sevgilisini yönlendirmeyi sever. Bu nedenden baskın karakterlidir. Kararlı ve güçlü kadınlardan hoşlanır. Boğa erkekleri sevgilisinden saygı, sevgi ve değer bekler karşılığı verir. Duyarlı kadınlardan hoşlanır. Aşka çok önem verir. Aldatmayı ve yalanı sevmez. Sadık bir yapıya sahiptirler. Kadınlar bu burç grubu erkeğine bu konuda gerçekten güvenmeliler.

Boğa burcu erkeği, sevgilisi ile birliktelik için acele etmez. Önce inceler tanır daha sonra birlikte olur. Bir kadından eğer çok hoşlanmış ise onu elde etmek için her yolu dener. Sabırlıdır. Sert ve kaba davranışları yoktur. Duyarlı, olumlu, güvenilir, sıcak kanlı bir kişiliğe sahiptir. Olumsuz özellikleri ise, takıntılı, kıskanç, tembel ve can sıkıcı olmasıdır. Dar görüşlüdür ve kolay kolay değiştirmez. Uyuşuk bir yapıya sahiptir.

Boğa burcu erkeğine ilişkide nasıl davranmak gerekir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git