Boğa Burcu Erkeğine Aşığım Ne Yapmalıyım ?

Boğa Burcu Erkeğine Aşığım Ne Yapmalıyım ?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 313 kez okundu.

Boğa burcu erkeğine aşığım ne yapmalıyım ? Bu burç erkeğine aşık olan bir bayan ilk olarak kendi hayatına çeki düzen vermelidir. İlk tanışma aşamasında söylenilen bir yalan yahut yanlış bir bilgi var ise zaman kaybetmeden bu yanlışı düzelterek ilerlemelisiniz. Boğa burcu erkeğinin en sevmediği ve hoşlanmadığı konu yalandır. Boğa erkekleri bir yalan ile yaklaştığınız da ve bu durum ortaya çıktığında artık şansınız yok demektir. Bu sebepten yalanı hayatınızda, dilinizden ve içinizden atarak ona yaklaşmalısınız.

Boğa burcu erkeği açık ve net kadınlardan hoşlanır. Karşısında kem küm eden, lafı geveleyen insanlardan kısa zaman içinde sıkılır ve sohbeti devam ettirmek istemez. Bu nedenle eğer aşık iseniz karşısına çıkıp içinizden geçenleri söyleme cesareti göstermelisiniz. Ancak bu şekilde bir reaksiyon alabilirsiniz. Sürekli kaçamak bakışlar, söz oyunları boğa burcu erkeğini gıcık eder ve dönüp yüzünüze bile bakmaz.

Boğa burcu erkeğine aşık iseniz kılık kıyafetinize dikkat etmeniz gerekir. Dış görünüşe normalden daha çok önem veren bir boğa burcu erkeğinin karşısına bakımsız çıkmak büyük bir hata olacaktır. Bu sebeple bakımınıza dikkat etmeli, baştan ayağa hoş bir görüntü sergilemelisiniz. Eğer bu nokta da dikkatli olmaz iseniz duyduğunuz aşk elinizde patlar ve hayalleriniz bir balon gibi patlar.

Karşısına çıkıp net bir şekilde konuşmayı deneyin. Hislerinizi saklamak sadece vakit kaybı olacaktır. Ayrıca sıkıcı konular hakkında konuşmak yerine onun hoşuna giden konuları açın. Sizinle vakit geçirmek için can atmasını sağlayın. Bu şekilde aşkınız kısa süre de karşılık görecektir. Boğa erkeği için sakin ve güvenli bir liman olun. Eninde sonunda aşkınıza karşılık vererek sakin ve güvenli limana yaklaşıp size sığınacak ve platonik duygular karşılık bulacaktır.

Boğa burcu erkeğine aşığım ne yapmalıyım ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git