Boğa Burcu Erkeği Zaafları

Boğa Burcu Erkeği Zaafları
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 609 kez okundu.

Boğa burcu erkeği zaafları nelerdir ? Karakterler, özellikler deyince işin içerisine tabi ki de burçlar giriyor. İnsanlar üzerinde çok fazla etkili olan bu burçlardan yararlanmak da bize düşer. Bir erkeği veya kadını etkilemek istiyorsak ilk önce burcunu öğrenmekte fayda var. Bu tüyolardan yola çıkarak işimizi kolaylaştırabiliriz. Konumuz boğa burcu erkeği. Onların zaafları, etkilendikleri konular, zayıf noktaları neler bunları inceleyelim.

Boğa burcu erkeği denildiğinde ilk akla gelen onların gözleri ile sevmesi. Yani fiziksel özelliklere çok önem verirler. Güzel olan bayanlara karşı çok fazla zaafları vardır. Güzellik denilince akla asla makyaj gelmesin. Boğa erkeği doğallıktan, sadelikten yanadır. Çok fazla makyaj , boyalı saçlar, estetikli bir vücut onları etkilemez aksine itebilir. Bakımlı ve zevk sahibi olan bayanlar da zaafları arasındadır.Para da bu burç erkeğini fazlasıyla etkilemektedir. Onlara pahalı hediyeler alabilirsiniz eğer durumunuz buna müsaitse. Yemek yemekten çok hoşlanırlar. Hatta bazen yatakta yiyecek kadar obur olabilirler. Ona sunacağınız yemek teklifini geri çevirmeyecektir.

Boğa erkeği aynı zamanda biraz egoisttir. Övgü dolu sözler onu çok etkileyebilir. Aynı zamanda ona sevgi ve şefkat dolu sözler söylemeniz onun size sokulmasını sağlayacaktır.Eğitim ve sosyal çevreye çok önem verir. Sosyal insanlar onun zaafları arasındadır ve o kişiyle tanışmak isteyecektir.Zaaflarından biri de partnerinin geçmişidir. Siz ona anlatmamış olsanız da o bunu araştırıp öğrenecektir ve hoşlanmadığı bir şey varsa gözünüzün yaşına bakmaz.

Boğa erkekleri ilişkisi için emek verir ve verdiği bu emeğin karşılığını da bekler. Eğer onun kadar çaba göstermiyorsanız sizden soğuması an meselesi olabilir.

Bir boğa erkeği kadının peşinden koşmayı pek sevmez. Peşimden koşsun, o bana gelsin diye bekliyorsanız daha çok beklersiniz benden söylemesi. Ama ona giden bir kadını geri çevirmez gayet güzel bir misafirperver şekilde karşılar ve size karşılık verebilir.

Eğer bu tavsiyelerimi dinlerseniz boğa burcu erkeğini etkileyebilir veya sizden soğumasını engelleyebilirsiniz.

Boğa burcu erkeği zaafları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git