Boğa Burcu Erkeği Umursamaz Mı?

Boğa Burcu Erkeği Umursamaz Mı?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 400 kez okundu.

Boğa burcu erkeği umursamaz mı ? Bu burç özellikleri bakımından çok cool görünebilir. Bu görüntü sizi aldatmasın. Tabii ki bir boğa burcu erkeği yeri gelince çok fazla da umursamaz yapıya sahip olabilir. Bu durumu ancak sevdiği kadının yanında değişebilmektedir. Yeri gelince tam bir odun olabilen yeri gelince de tam bir romantik aşk erkeği olabilmektedir. Genellikle ayrıntıya düşkün olan boğa burcu erkeği, tam bir dinleyici olabildiği gibi sinirlenince ise yanına yaklaşılmaz hale girebilir.

Aşk hayatı konusunda oldukça farklıdır bir boğa burcu erkeği… Romantizmin doruklarına çıkarabileceği gibi hiç beklemediğiniz bir anda sizi umursamaz hale gelebilir. Bu özellik onun biraz da vurdumduymaz olduğunun kanıtıdır. Sabır konusunda da oldukça iddialıdır. Bunun yanı sıra çok fazla da inatçı bir kişilikleri vardır. Peki, boğa erkeği umursamaz mı ya da neler daha çok umurunda olur? Şimdi de bu soruların cevabına bakalım…

Öncelikle boğa erkekleri vurdumduymaz kişiliği sayesinde çoğu şeyi umursamaz fakat tabii ki önemsediği bazı şeyler de vardır. Önemsemediği ya da umursamadığı şeylerin başında gösteriş gelir. Gösteriş yapmaktan hoşlanmayan ve tanınmak ya da saygı duyulmak gibi şeylere çok kafa yormaz yani diğer bir deyişle böyle şeyleri umursamaz. Bunun yanı sıra umursadığı şeylerin başında da güven gelir. Her şeyden önce güvenmek ister. Güven onun için her şeydir. Tabii ki bunun yanı sıra kararlı olmak da onun başlıca özellikleri arasındadır. Kararsız insanlardan nefret eder.

Sonuç olarak baktığımızda ise boğa burcu erkeğinin genel itibariyle umursamaz olduğu varsayımına ulaşabiliriz. Tabii ki bütün boğa burcu erkekleri için aynı şeyleri söyleyemeyiz. Sizi umursaması ya da ilgi çekmeniz için bazı şeylere dikkat etmelisiniz. Sadakatli olmak gibi…

Boğa burcu erkeği umursamaz mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git