Boğa Burcu Erkeği Terk Ederse Geri Döner Mi?

Boğa Burcu Erkeği Terk Ederse Geri Döner Mi?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.009 kez okundu.

Boğa burcu erkeği terk ederse geri döner mi ? Boğa burcu erkeği bumerang gibidir 🙂 Ondan ayrıldığınızda siz’ bitti artık görüşmeyiz’ diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü boğa burcu erkekleri denenmişi denemeyi severler. Kelimenin anlamı ile de tam bir bumerang gibidirler. Siz onu fırlatırsınız ve bitti dersiniz ama o daha büyük bir şevkle geri döner 🙂

Bazı kesimlerde kızını akrabaya verme fikri vardır ya en azından tanıyoruz mantığı ile. Aynı mantık boğa burcu erkeğinde de vardır. Eskiyi hatırlamayı sever ve eski ilişkilerine dönmekte onun için sakıncalı değildir aksine tanıdığı bildiği bir mekan gibidir : )

Ayrılmak nedir bilmeyen boğa erkeği tam bir yapışkandır. Tam anlamı ile güven duyduğu ve kendini adadığı bir kadını bırakmayacak kadar yapışkandır. İlişkiyi kurtarmak için elinden geleni yapar. İlişkinin bitmemesi için elinden geleni yapmasının bir nedeni de sahiplenici olmasıdır. Çok kararlı ve sabit fikirli olmasının etkilerini ilişkilerinde de rahatça görebiliriz. Sağlam adım atmayı seven boğa burcu erkeği girdiği bir yoldan geri dönmeyi sevmez ve değişkenliğe karşı  ‘Berlin Duvarı ‘ gibi serttirler.

Ama size karşı olan duygusu da bitmişse direkt olarak ayrılmayan boğa burcu erkeği kendini soğutmak için de elinden gelen her şeyi ama her şeyi yapacaktır.

Boğa erkekleri zaten giderken hiçbir gemisini yakmaz limana bir gün geri döneceğini bilir çünkü. Bir daha üzülmek istemiyorsak biz ona bu fırsatı vermemeliyiz. Dedik ya ayrılmak nedir bilmez diye. İşte tam da o yüzden sizi kendinden soğutmak için elinden gelen her şeyi yapar ve size hayatı zindan eder yüzden geri dönünce önce bunları düşünüp ona göre son kararımızı vermeliyiz.

Güven duygusuna, sadakate çok önem veren boğa burcu erkeğine bir yanlış yaptıysanız sonucuna da katlanırsınız. Bence gördüğünüz yerde ondan kaçın… Sadece bir tavsiye ister uyun ister uymayın.

Boğa burcu erkeği terk ederse geri döner mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git