Boğa Burcu Erkeği Takıntılı Mı?

Boğa Burcu Erkeği Takıntılı Mı?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 296 kez okundu.

Boğa burcu erkeği takıntılı mı ? Takıntı genelde toprak burçlarında olan bir kavramdır. Bu sebeple toprak grubunun bir bireyi olan boğa burcu da takıntılıdır. Fakat aralarında en az takıntısı olan burç diyebiliriz. Boğa burcunun takıntılı olma sebebi inatçılığından gelir. Boğa erkekleri oldukça inatçıdır. Bir şeyi ona güzellikle yaptırabilirsiniz fakat inadını kabartmaya kalktığınızda bu muhtemelen yapmış olduğunuz en kötü şey olacak, boğa burcu istediğini alana kadar inat edecektir.

Bu burcun erkeğinin takıntılı olduğu konulardan biri ilişkideki baskınlığıdır. Normal şartlarda oldukça romantik olan bu erkek zaman zaman baskın olmak isterler. Eğer siz ona bu baskınlığı vermezseniz bu sefer inat edecektir. Bu inat sizi delirtebilir. Çünkü onlar tartışmaya kalktığınızda oldukça sakin kalarak sizi sinirlendirebilirler. Bu sebeple de boğa erkeği ile beraberseniz ona istediği baskınlığı vermek sizin hayrınıza olacaktır.

Boğa burcu erkeğinin takıntılı olduğu bir diğer konu ise paradır. Oldukça paragöz bir yapıları vardır. Bir gün sonrasını bile planlayan bu burcun erkekleri maddi konuda başarılı olmak için ellerinden geleni yaparlar. Onları bir yere girip normal bir işte para kazanmak kesmez. Her zaman patron olmayı, en çok kazanmayı isterler. Bu durum zaman zaman çevresindekilerle arasını açabilir. Dikkat ederseniz çevresindeki arkadaşları da onlar gibi paraları olan tiplerdir. Bu burcun en büyük takıntısı budur. Onlar elindeki parayı değerlendirmenin bin bir türlü yolunu ararlar. Bu bazen mantıklı, bazen mantıksız olur.

Bu sebeple karşınızda boğa burcu erkeği varsa bazı konularda dikkatli olmanız gerekebilir. İnatları dillere destandır ve buna katlanabilmeniz gerekir. Baskın olma isteklerine karşı çıktığınızda sizden soğumasına sebep olabilirsiniz. Para konusundaki istekleri ve takıntıları ise bir bakıma onların iş hayatında başarılı olmalarını sağlasa da bazen size sıkıntı yaratabilir.

Boğa burcu erkeği takıntılı mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git