Boğa Burcu Erkeği Sevgilisinin Nasıl Davranmasını İster ?

Boğa Burcu Erkeği Sevgilisinin Nasıl Davranmasını İster ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 263 kez okundu.

Boğa burcu erkeği sevgilisinin nasıl davranmasını ister ? Bir o kadar çapkın ve bir o kadarda sadık boğalar… Boğa burcu erkeği çapkın bir karaktere sahiptir ama bununla gözünüzün korkmasını istemeyiz. Çünkü bu burç erkeklerinin gözü her ne kadar dışarıda olsa da bunlar diğer erkeklere benzeyen özellikte değillerdir. Yani demek istediğim şudur, boğa erkekleri sizi gerçekten severse o güzün yalnızca sizin üzerinizde olur ve dış dünyadan herkesle bağlantısını kesebilir. O yüzden onlara bu sevgiyi verip kendinizi sevdirmelisiniz. Peki onlara nasıl mı davranmalısınız? İşte gelin şimdi bunu konuşalım…

Boğa erkeği çok duygusal yapıdaki kişilerdir. O yüzden bu erkeğe yaklaşırken duygularınızı kullanarak yaklaşın. Yani ona ne kadar duygusal ve samimi olursanız oda size o kadar duygusal gelecektir. Dışarıdan çok soğuk duran bu burç erkeklerinin aslında içleri sıcacıktır. Ve şunu da unutmayın ki duygusal bir insana kendinizi sevdirmek çok daha kolaydır.

Gerek ailesi olsun gerek arkadaşları olsun gerekse sevgilisi olsun muhakkak bunlardan hep ilgi bekler boğa erkekleri. Özellikle siz onun sevgilisiyseniz ona sürekli ilgi göstermeniz gerekecektir. Doğrusu yapacağınız tek şey ara ara ona sürprizler yapmak ve güzel sözler yazmak olabilir. Yada yemek yapmakta onların gönülleri alabilecek en güzel şeylerden birisidir.

Bir o kadar duygusal olan boğa burcu erkekleri oldukça kıskanç bir karaktere sahiptirler. Onlara göre siz yalnızca onun olacaksınızdır ve bu yüzden sizi kimseyle paylaşmak istemezler. Sizi ve çevrenizi sürekli takibi altında tutarlar. Kendileri kıskanç olduğu için sizinde onu kıskanmanızı anlayışla karşılarlar. Hatta ve hatta onları kıskanmanız onların egosunu tatmin eder diyebiliriz. Onlara kıskanç tavırlarla yaklaşmanızı abartmadığınız sürece öneririz.

Onlara karşı anlayışlı olmaya çalışın. Bu inatçı yapıdaki insanlar kendi düşüncelerini anlamayan kişileri yanlarında istemezler. Bu yüzdendir ki onların kararlarına ne kadar saygılı davranırsanız onların gönüllerini bir o kadar kazanmış olursunuz…

Boğa burcu erkeği sevgilisinin nasıl davranmasını ister ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git