Boğa Burcu Erkeği Sevgilisine Sadık Mı?

Boğa Burcu Erkeği Sevgilisine Sadık Mı?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 291 kez okundu.

Boğa burcu erkeği sevgilisine sadık mı ? Erkeklerin sadık olup olmadığı konusu bir çok faktöre bağlı aslında. Bu konunun burçla çözülebileceğini pek düşünmesem de bunun da etkilediğini düşünmemiz mümkün. Fakat sadık olma konusu biraz daha kişinin kişiliği ve yaşadığı çevresi ile alakalı. Mesela kişi sürekli kız arkadaş değiştiren bir çevrede ise ona aldatmak normal gelebilir. Ya da hep düzenli ilişkilerin olduğu bir arkadaşlık mevcut ise o da bunu bozmak istemeyebilir. Bunun dışında ailesinden de ne gördüğü önemli. Mesela mutlu bir ailede yetişen insanların evliliklerinde daha mutlu oldukları bir gerçek. Bu durum haliyle kişinin ilişki sürecini de belirliyor.

Bunun dışında boğa burcunun burçsal özelliklerine baktığımızda ilk başta zor kabullenen fakat daha sonra bırakmayan bir burç görüyoruz. Açıklamak gerekirse boğa burcu erkeğinin ilgisini çekmek biraz zor ve haliyle de zaman alabilecek bir süreç. Fakat boğa burcu erkeği olan partneriniz sizi sevmişse bu oldukça şanslı olduğunuz anlamına gelir. Çünkü sevdiği kadına gerçekten bağlanır ve onun üzerine titrer. Tabi sizin de ona bu ilgiyi göstermeniz gerekir.

Boğa erkekleri  sizi saf duygularla sevecektir ve sizden de bunu bekleyecektir. Eğer siz ona saf duygu ve sevgi gösterirseniz karşınızda oldukça sadık bir erkek görürsünüz fakat o sizin onunla oynadığınızı ya da öylesine vakit geçirdiğinizi düşünürse muhtemelen sizi bırakacak hatta intikam için aldatması bile mümkün olacaktır. Bu sebeple ona karşı tüm duygularınız içten olmalıdır.

Bunun dışında boğa erkeği  biraz inatçıdır. Hatta oldukça inatçıdır. Bu sebeple herhangi bir konuda onunla inatlaşmamanız sizin hayrınıza olacaktır. Ayrıca onlar ilişkide zaman zaman kendi sözlerinin geçmesini isterler buna imkan tanımanız onun size olan bağlılığını arttıracak, böylece bırakın aldatmayı sizden ayrılmak bile akıllarının ucundan geçmeyecektir.

Boğa burcu erkeği sevgilisine sadık mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git