Boğa Burcu Erkeği Sevgilisinden Ne İster ?

Boğa Burcu Erkeği Sevgilisinden Ne İster ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 407 kez okundu.

Boğa burcu erkeği sevgilisinden ne ister ? Bu burç kendi aşkına büyük bir tutkuyla bağlıdır. Bu sebeple karşısındaki kişinin de aynı heves ile aşkına bağlanmasını bekler. Sadakat ve sadık olmasını ister. Çünkü bir boğa aşkını uzun yıllar bekledikten sonra elde eder. Emin adımlarla ilerleyerek ilişkiye başlar ve bu sebepten dolayı ilişkisinin uzun süreli olmasını temenni eder.

Boğa erkekleri ilişkilerinde sahiplenici ve korumacı bir kişiliğe bürünürler. Sevgilisini deyim yerindeyse kanatları altında güvenle tutmak ister. Bu yüzden kıskançlık gibi bazı ufak sorunlarla karşılaşılabilir ancak bir boğa bunu görmezden gelmenizi ister. Sevgilisine karşı her zaman için kibardır. Sevgilisinden de her zaman bu kibarlığı bekler. Bir saygı duymak ister. Anlayışlı bir yapısı vardır karşılık olarak da yine anlayış bekler.

Boğa burcu erkeği ilişkilerinde oldukça romantiktir. Bu her kadının hayalindeki bir özelliktir aslında ve boğanın da romantik şeylerle karşılaşmak istekleri arasındadır. Zaten biz kadınlar da duygusal ve düşünceli davranmayı sevdiğimizden bir boğanın bu isteğine karşılık verebiliriz.

Boğanın ilişki içerisinde günlük hayattaki davranışlarına nazaran daha dikkatli ve daha düşünceli olduğunu anlayabilirsiniz. Yani sevgilisine gösterdiği ilgiyi yakın veya uzak bir arkadaşına asla göstermeyecektir. Bu konuda oldukça hassas düşünmektedirler. Çünkü partnerinin kendini özel hissetmesi adına elinden gelen her şeyin en iyisini yapmak ister. Karşısındaki kişiden de aynı hassasiyeti bekler. Hem böylece aslında kıskançlık durumu en aza indirgenmiş olur.

İlişkisinde bir boğa erkeği ince eleyip sık dokur. Fazla düşünceli ve titiz davranmak ister onun bu davranışlarına saygı duymanız da onun için büyük önem taşır.

Kimi zaman farklı konularda çok farklı kararlar alabilir. Kendisi için büyük değişimlerde bulunmak isteyebilir. Böyle durumlarda bir boğa yalnızca sevdiği kişinin onu onaylamasını ve geri kalan hiçbir şeye karışmamasını ister.nBoğa burcu aslında kendi davranışlarının geri yansımanı ister çünkü bir boğa ilişkilerinde kusursuzdur. Bu şekilde mükemmel bir ilişki yakalayacağını düşünür.

Boğa burcu erkeği sevgilisinden ne ister ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git