Boğa Burcu Erkeği Sevgilisinden Ne Bekler?

Boğa Burcu Erkeği Sevgilisinden Ne Bekler?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 308 kez okundu.

Boğa burcu erkeği sevgilisinden ne bekler ? Bu burç erkeği eğer ki sizden hoşlanıyorsa ilk olarak sizinle arkadaş olmak isteyecektir. O diğer erkekler gibi hemen tavlama işine bulaşmaz. Öncelikle sizinle arkadaş olup hem sizi daha yakından tanımayı tercih eder hem de sizin onun beklentilerinizi karşılayıp karşılamayacağınızı anlamaya çalışır. Peki bu beklentiler nelerdir sizden neler bekler biliyor musunuz?

Boğa erkekleri ilk önce karşısındaki bayandan dürüstlük bekler. En ama en çok beklediği şey ise ısrarcı olmamasıdır. Israr bir boğayı çileden çıkardığı için ısrarcı bir bayan ise ona hayatı zindan edebilir. Eğer ısrarcıysanız lütfen ondan uzak durun çünkü o ilişki fazla sürmez. Boğa erkeği aynı zamanda kendine bakımlı kadınlardan hoşlanır. Sevgilisi ne kadar bakımlı ve oturup kalkmasına ne kadar dikkat eden bir yapıdaysa, bu durum onun çok hoşuna gidecektir.

Boğa burcu erkeği aldığı kararlar karşısında sevgilisinden anlayış bekler. Karşısındaki bayanın onun aldığı her kararda yanında olmasını ister. Yoluna taş konulmasından hiç hoşlanmazlar. Aynı zamanda boğa erkekleri sevgilisinden ufakta olsa sürprizler beklemektedirler. Güzel dikkat çekici ve bir o kadar zarif bir masa hazırlanması onların oldukça hoşlarına gidecektir. Yemek kelimesi onlar için çok anlamlıdır ve sevgililerinin de yemek yapma işinden oldukça iyi anlamalarını isterler.

Aynı zamanda sevgililerinin onları sürekli pohpohlamasını isterler. Onlara gösterilen ilgi ne kadar çok olursa egoları da o kadar tatmin olmaktadır. Bununla birlikte boğa burcu erkekleri sürekli birilerinin onları düşünmesini isterler. Sevgililerinin de onları sürekli düşündüklerini belli etmesini isterler.

Sevdiği kadına saygı duyarlar ve aynı şekilde de karşısındaki bayandan da aynı saygıyı beklerler. Hayatlarındaki kadının kendine güvenen kişilikte olmasını isterler. Bu yüzdende sevgilisinin kendi ayakları üzerinde durabilen biri olmasını isterler. Görüldüğü gibi sizden çok büyük beklentiler içinde değillerdir aslında. Bunların birkaçını yapsanız beklentilerini çok rahat karşılamış olursunuz…

Boğa burcu erkeği sevgilisinden ne bekler ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git