Boğa Burcu Erkeği Sevgililik Hayatı Nasıldır?

Boğa Burcu Erkeği Sevgililik Hayatı Nasıldır?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 274 kez okundu.

Boğa burcu erkeği sevgililik hayatı nasıldır ? İlişkilerde iki cinsin de hareketleri, tavırları, söylemleri çok önemlidir. İlişkiye bakış açıları bile ilişkinin gidişatını belirler. Özellikle yeni başlayan ilişkilerde çiftler birbirini yeterince tanımıyorsa ağızdan çıkacak bir kelime bile ilişkinin sonunu getirebilir. Bu sebeple çiftler ilişkide ne söylediklerine ne yaptıklarına dikkat etmelidirler. Çünkü söyledikleri her söz ilişkinin geleceğe gidişini etkiler. Bazen çok küçük bir söz bile kocaman kavgalara dönüşebilir bu da ilişkinin bitmesine neden olabilir. Bunun dışında ilişkide sevgi, saygı ve güven çok önemlidir. Bunlar ilişkiyi ayakta tutan ögelerdir. Bunlardan birinin yok olması bile ilişkiyi çıkmaza sürükler. Çok sorunsuz görünen ilişkinizin bitmesine yol açabilir.

Boğa burcu erkeği ise sevgililik hayatında iyi tarafları da kötü tarafları da olan bir burçtur. İlk olarak boğa burcu erkeğiyle beraberseniz bu bile bir başarıdır. Çünkü kolay kolay etkilenmeyen bir burçtur boğa. Karşıdaki kişinin dikkatini çekmesi için kendine güvenen, güzel ve bakımlı bir birey olması gerekir. Eğer bu özelliklere sahipseniz ilişki için önemli bir adıma sahipsiniz demektir. İlişkiye başladıktan sonraki kısımda ise oldukça romantik bir burçtur boğa. Size çiçekler alacak, romantik ortamlar hazırlayacaktır. Cinsel arzusu da olan bir burçtur boğa. Buna oldukça önem verir fakat bunu yapmak için bir baskı uygulamayacaktır. Boğa erkeği biraz baskın bir erkektir. Bu sebeple ilişkide de zaman zaman onun sözünü dinlemenizi isteyebilir. Onlarla inatlaşmamanız gerektiğini söylemeliyim. Çünkü oldukça inatçıdırlar ve bu huylarıyla sizi delirtebilirler. Bu sebeple zaman zaman onların dediğine tamam demek ilişkiniz ve sizin için en iyisi olabilir. Genel olarak baktığımızda boğa erkekleri iyi bir sevgili olmasına rağmen zaman zaman sıkıntılar çıkaran bir burçtur. Bu sebeple bu burcun erkeği ile beraber olurken bunlara dikkat etmeniz gerekebilir.

Boğa burcu erkeği sevgililik hayatı nasıldır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git