Boğa Burcu Erkeği Sevgili Seçerken Nelere Dikkat Eder?

Boğa Burcu Erkeği Sevgili Seçerken Nelere Dikkat Eder?
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 312 kez okundu.

Boğa burcu erkeği sevgili seçerken nelere dikkat eder ? Bu burç sevgili seçerken fazlaca seçicidir. Çünkü boğa erkeği hayatındaki kadının sorun çıkarmayan birlikte iken ona huzur verecek birini ister. İlişki de baskın olmak ister yani özgürlüklerinin kısıtlanmasından hoşlanmaz ilişki de söylediklerinin yapılmasını ister. Bazı ana kuralları vardır kendi kendine olmazsa olmazları. İlişki de bunları baştan konuşur ve beklentilerini dile getirir. Güzel sözler duymayı sever ve ona olan ilginin hep artmasını ister. Boğa burcu erkeği biraz bencil mi? dediğinizi duyar gibiyim evet boğa burcundaki bir erkek hep ister. Ama aşık olursa o kadın için yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Partnerinin zeki ve konuştuğunda herkesi dinletecek biri olmasını ister. Partnerinin dış görünüme önem vermesini ister bu yüzden şıklığınızı ve kendinize her daim özen göstermeniz gerekir.

İlişki de hem ciddi bir yapısı hem de romantik bir yapısı vardır. Boğa erkekleri kincidir bu yüzden boğa erkeğe yanlış yapmaya gelmez. Boğa erkeği seçici olduğu için biraz sizi yorabilir. Ideal sevgililer kimlerdir? Uzun süreli bir ilişki istiyorsanız balık burcu ile bu isteğiniz mutlaka yerine gelecektir çünkü balık burcu duygusal ve ilgi gösterecek bir burçtur. Balık burcu sizin isteklerinizi yerine getirebilecek uyumlu burçtur. Aslan burcu maceraya çok düşkündür bu burç ile çok eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Boğa burcu sakinliği sever fakat farklıları da sever bu yüzden boğa burcunun ilgisini aslan burcu çekebilir. Cinsel anlamda fantaziyi çok sever boğa burcu onu etkilemek için kova burcundaki biri iseniz.

Boğa burcu erkeği sevgili seçerken nelere dikkat eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git