Boğa Burcu Erkeği Severse Ne Yapar ?

Boğa Burcu Erkeği Severse Ne Yapar ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 709 kez okundu.

Boğa burcu erkeği severse ne yapar ? Bu burç erkeği bilindiği gibi çok çapkın kişilerdir. Bu yüzdendir ki birçok bayan bu erkeğe yaklaşmaya korkar. Ama şunu unutmayın her çapkın erkeğin çapkınlığına son verecek bir bayana ihtiyacı vardır. Özellikle karşınızdaki bir boğa erkeği ise size gerçekten aşık olduğu vakit çapkınlığını bırakıp sadece size ait olacaktır. Çünkü onlar sevince sadık olan kişilerdir.

Boğa burcu erkeği severse çok kıskanır. Zaten yapısı gereği de kıskanç olan bu burç, sevince daha da kıskanç hareketler göstermeye başlar. Bazılarımız bu kıskançlıktan pek hoşlanmaz. Bu durumla karşılaşmak istemiyorsanız onlara fazlasıyla güven sağlamanız gerekecektir. O zaman ne yaparsanız yapın kıskanç olmamaya çalışacaklardır. Ama şunu unutmayın seven adam da kıskanır…Sevdiğine karşı fazla duyarlıdır boğa erkekleri. Size karşı konuşmasına çok dikkat eder, yanınızda herhangi yanlış bir kelime kullanmaktan kaçınır. Bununla birlikte sizin giyiminize dikkat ettiği kadar kendisine de dikkat eder.

Boğa erkekleri severse sürekli sizin çevrenizde olur. Sadece sizin çevrenizde olmakla kalmaz etrafınızdakileri kendi çevresi altına alır. En ufak bir hatanız da sabreder ve diğer bir açığınızı kolladığı vakit bu hatanızı da yüzünüze vurur. O yüzden bu burçlarla beraberken hatalarınızı biraz aza çekmeye çalışın. Çünkü bu erkekler kinli bir yapıya sahiptir ve yapılan bir şeyi her ne kadar unuttum dese de asla unutmaz. Siz unutursunuz ama onlar unutmaz… Sizi gerçekten seviyorsa, ona kızdığınız zaman alttan almayı bilir. Fakat olur da o size kızarsa işte o zaman alttan almaz canınızı okur.

Boğa burcu erkeği severse sevdiği kadına birçok güzel sürprizler yapar. Onunla hayaller kurmaya bayılır. Zaten duygusal yapısından dolayı hayal kurmadan duramaz. Eğer gerçekten severse ve o güveni karşı taraftan alabilirse herkese karşı sonuna kadar onu koruyabilir…

Boğa burcu erkeği severse ne yapar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git