Boğa Burcu Erkeği Sevdiğini Nasıl Belli Eder ?

Boğa Burcu Erkeği Sevdiğini Nasıl Belli Eder ?
14 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 5.927 kez okundu.

Boğa burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder ? Boğa burcu erkekleri her konuda kararlı , istikrarlı ne istediğini bilen burçlardır. En zor alanlar da bile çok kolay seçim yapar onlar. Her zaman kesin kararlı olurlar ve istikrarlı hareket ederler. Sevdiği kadına karşı da her zaman aynı kararlılıkla yaklaşırlar. Asla aldatmazlar. Sevgilerini saklamazlar. Kıskanç bir burçtur boğalar. Sevdiği zaman sevdiği kadını gözünden bile sakınırlar. Kolay kolay öfkelenmezler ama söz konusu kıskançlık olunca o sakin hallerinden asla eser kalmaz. Sevdikleri kadını her şeyden kıskanırlar.

Boğa Burcu Erkeğinin Sevdiğini Anlamanın Yolları

boğa burcu erkeğinin sevdiğini anlamanın yolları

Boğa burcu erkeği, sevgisini yansıtmasının bir başka göstergesi olabilir. Kıskanç olsalar dahi size her zaman anlayışlı yaklaşırlar. Hayatınıza müdahale etmezler , gereksiz kısıtlamalar yapmazlar. Nazik ve kibar olmaya özen gösterirler. Sevdiği kadını asla kolay kolay kırmazlar, onu üzecek bir şey yapmazlar. Sadık ve sabırlı burçlardır. Sevdiği kadından başkasını gözü görmez boğaların. Sevdiği zaman tam severler. Aşk için her fedakarlığı göze alır boğa burçları. Romantik ve ince düşünceli bir ruha sahip olan bu burçlar sizi her an romantik sürprizleri ile de şaşırtmaya hazırdırlar. Hem de loş ışıklar altında bir akşam yemeği bile olabilir bu. Sizi küçük sürprizlerle karşılarlar ve her zaman özel hissettirir boğa burçları.

Boğa burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git