Boğa Burcu Erkeği Sevdiğini Belli Eder Mi?

Boğa Burcu Erkeği Sevdiğini Belli Eder Mi?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 338 kez okundu.

Boğa burcu erkeği sevdiğini belli eder mi ? Zor bir erkek oluşu ile öne çıkan boğa burcu erkeği, özel hayatında anlaşılabildiği sürece partneri tarafından bu zor kelimesinin anlamı yitirilip, boğa burcu erkeğine yumuşacık bir kıvam kazandırılabilir. Burada en önemli etken kız arkadaşının ya da eşinin boğa burcu erkeğini ne derecede tanıdığı ve onun nasıl suyuna gidebildiğidir.

Boğa burcu erkeği bilmecelerle dolu bir adam olup, çözülmesi zor bir bulmacaya benzer.  Onu tanıma dönemindeyseniz ve dikkatini çekmek istiyorsanız radarlarınız daima açık olmalıdır. Eğer bir birlikteliğe başladıysanız bu ilişkiyi idame ettirebilmek için büyük çaba göstermeniz gerekebilir. Şimdi diyeceksiniz ki tek taraflı özveriyle ilişki mi yürür. Tabi ki de yürümez. Sandığınız gibi boğa erkeği de işe git eve gel kıvamında bir adam değil, oldukça maceraperest, harika bir âşık, muhteşem bir eştir. Bir kadının arzu ettiği her şey onda mevcuttur.

Boğa erkeği sevgisini her an her yerde düzeyli bir biçimde belli eder. Yaşamında, iş hayatından sonra aşk hayatı oldukça mühimdir. Aşk, ona yaşama sevinci veren ayakta tutan önemli bir güçtür. Bu gücü kaybetmemek adına her şeyi göze alır. Bu tanım karşılığında sevdiğini belli etmemesi de imkânsızdır. Aşkı ile doğru orantılı olarak cinsel yaşamı da oldukça dinamiktir. Boğa burcu için gibidir desek yerinde olur. Sevgi yüklü bir adam olduğundan aşık olduğu kadına her daim dokunmaktan büyük mutluluk duyar. Buna istinaden de centilmenlik onun bir diğer adıdır. Hiçbir özel günü atlamaz ve de daima hediyeler ile sevdiği kadını mutlu etmek için çaba harcar. Çoğu kez seni seviyorum cümlesini kullanmasa da bunu daha çok eyleme dökme yanlısıdır. Sözde aşktan değil davranışsal aşktan yanadır. Aynı karşılığı da partnerinden bekler. Boğa burcu erkekleri sürprizlerin adamıdır. En büyük sevgi gösterisini de bu yönü ile gösterir.

Boğa burcu erkeği sevdiğini belli eder mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git