Boğa Burcu Erkeği Sevdiğinden Vazgeçer Mi ?

Boğa Burcu Erkeği Sevdiğinden Vazgeçer Mi ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.243 kez okundu.

Boğa burcu erkeği sevdiğinden vazgeçer mi ? Namı değer yakışıklı boğa burcu erkekleri, bir çok genç kızın hayalindeki yapıdadırlar. Her koşula uyum sağlayabilen bu burçlar oldukça sakin yapısıyla dikkat çekerler. Kendi içlerinde her ne kadar hareketli bir yapıya sahip olsalar da, bu özelliğini toplum arasında yansıtmayan ender burçlardan biridir. Aynı zamanda çok fazla sabırlı bir yapıya sahip bu burçlarla anlaşmamak neredeyse imkansızdır. Tabi ki anlaşmak her ne kadar kolay olsa bile inatlarıyla karşılaştığımızda bu anlaşmaya son verilebilir. Bu burç erkeklerinin en kötü özelliği kendi bildiklerinden asla vazgeçmemeleridir.

Boğa erkekleri aşk yaşamında ne aradıklarını çok iyi bildikleri için herkesi hayatına almazlar. Sakin ve sabırlı yapısıyla aradığı kişiyi bulduklarında onunla hemen duygusal bir bağ kurmaya başlayıp hayatına almak isterler. Aşk onlar için son derece önemlidir ve bu yüzden hayatına aldıkları kişiye sonuna kadar sadık kalırlar.

Eğer ki bir boğa burcu erkeği sizden etkilenmişse, öncelikle sizi gizlice takip edip sizi uzaktan izlemeyi tercih eder.  Eğer ki hal ve hareketleriniz hoşuna gittiyse hemen atağa geçip sizi tavlama aşamalarına geçişte bulunur. Sizi hayatına aldıktan sonra ilk aşama onun güvenini kazanmaktır. Bu güveni ona verene kadar size kapalı bir kutu gibi davranacaktır. Eğer ki bütün aşamaları geçtikten sonra hala berabersiniz işte o an size bütün hayatını anlatacaktır.

Peki şimdi siz cevaplayın. Sizi bu kadar çok seven ve size her şeyini anlatan boğa erkeği sizce sizden vazgeçebilir mi? Tabi ki hayır dediğinizi duyar gibiyim. Onun güvenini yok etmediğiniz sürece size hep sadık kalacaktır. Ama kafasında en ufak bir soru işareti bıraktığınız zaman ilk olarak sizden biraz uzaklaşıp sizi seyredecektir. Eğer ki o zamanda hala cevapları giderememiş olursanız, işte o an ne kadar severse sevsin çekip gidecektir. Çünkü onun hayatında soru işaretleriyle yaşamak diye bir şey yoktur…

Boğa burcu erkeği sevdiğinden vazgeçer mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git