Boğa Burcu Erkeği Sevdiği Kadına Nasıl Davranır?

Boğa Burcu Erkeği Sevdiği Kadına Nasıl Davranır?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 688 kez okundu.

Boğa burcu erkeği sevdiği kadına nasıl davranır ? Kişilikleri kimi zaman ele veren burçlar hayatımızda oldukça önemli bir yere sahip olmakla birlikte eş seçerken de dikkat edilen hususlar arasında yerini almış bulunmaktadır. Özellikle kadınların erkeğini ararken dikkat ettiği bir husus olan burçlar göz önünde bulundurulurken kadınına nasıl davrandığı sorusu sıkça karşımıza çıkmaktadır. İlişkilerine oldukça önem veren burçlar arasında yerini alan boğalar da en az diğer burçlar kadar bu soruların odağı haline gelebiliyor. Peki, boğa erkeği sevdiği kadına nasıl davranır?

Öncelikle bu soruya doğru yanıt verebilmek için boğa erkeğinin ilişkilerinde nasıl bir role ve beklentiye sahip olduğunu bilmek oldukça önemlidir. İlk olarak onun ne kadar kıskanç olduğunu bilmek ve onun sahiplenici bir yapıya sahip olduğunu bilmek kadınını korumacı olacağı kanısına varmak için yeterlidir.

Boğa burcu erkeği güvene oldukça önem verir ve güvenini kazandığı kadınına sonuna kadar sadık ve sahiplenici olur. Hatta öyle ki onu gözü kapalı bir ordunun içine sokabilecek kadar güvenini gösterebilir. Boğa erkekleri kadınını her daim mutlu etmek için çaba gösterir ve onun yanında sokulmasını asla istemez ve böyle davranışlardan kaçınır. Müsrif kadınları pek sevmeyen boğa erkeği kadını tutumlu olduğu sürece onu bakımlı ve güzel kalabilecek hediyeleri ondan hiç esirgemez. Bu burç erkeği her ne kadar kadınına güveni bir borç bilse de onun erkek arkadaşları ile mesafesine çok dikkat eder ve bir hata onu kadınına karşı agresif ve baskıcı yapabilir. Son olarak da boğa burcu erkeği için karşılıklılık oldukça önemlidir ve ilişkinin gidişatından her iki tarafa da önemli rol düştüğünün bilincinde bir şekilde sevdiği kadına muamele eder. Şöyle ki yeri geldiğinde alttan alan bir sevdiği varsa boğa erkeğinin kendisi de iş başa düştüğünde oldukça anlayışlı ve alttan alan bir yapıya bürünebilir.

Boğa burcu erkeği sevdiği kadına nasıl davranır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git