Boğa Burcu Erkeği Sevdi Mi Tam Sever Mi?

Boğa Burcu Erkeği Sevdi Mi Tam Sever Mi?
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 265 kez okundu.

Boğa burcu erkeği sevdi mi tam sever mi ? Çoğu kadının ilişkiler de aklını kurcalayan bazı temel sorular vardır. Bunların en başında da karşısındakinin ona ne kadar sadık olduğu ya da daima ona sadık kalıp kalamayacağı gibi sorulardır. Bunun yanında kendine uyumlu olacak kişinin özellikleri de oldukça merak konusudur bayanlar için. Erkeğin sadık olup olmadığını öğrenmek için her insanın çoğu karakteristik ve davranışsal özelliklerini belirleyen burcundan yola çıkarak bu soruya da bir cevap bulabiliriz. Çünkü çoğu kişi burcunun özelliklerini taşıyarak bu özellikleri karşısındakine yansıtır. Bu yazımızda boğa burcunda ki erkekler ne kadar sadıktır ve boğa burcu erkeği karşısındakini sevdi mi tam sever mi bu gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

Boğa burcu erkeğinin genel özelliklerine bakıldığı zaman fazlasıyla inat, dayanıklı bir yapıya sahip olduklarını görmek mümkündür ve bu inatçılıkları aşk ilişkileri içinde geçerlidir. Sevdikleri kişiyi bırakmazlar ve bu durum karşılıklı olmasa da boğa erkeği platonik durumlarda bile ilgi duyduğu kişiden kolaylıkla vazgeçmez. Yani boğa erkeği sevdi mi tam sever ve karşındakine bağlanır. Bunun yanında boğa burcu olan kişilerin fazlasıyla eve bağlı ve sadık kişiler olduklarını da görmek mümkündür. Özellikle boğa erkekleri oldukça eve düşkün olmalarının yanında, sadık bir eş ve iyi bir dost da olabilirler. Babalık konusunda da oldukça ilgili ve şefkatli oldukları da görülür. Kısacası evlenmek için ideal erkeklerin başında boğa erkekleri gelebilir diyebiliriz.

Özetle eşlerinizi, sevgililerinizi seçerken burç özelliklerine dikkat edip istediğiniz kişilikte ve daha uyumlu olabileceğiniz insanı da bulmanız mümkündür. Böylelikle daha sağlıklı ve uzun ömürlü ilişkiler yaşayabilirsiniz. Bağlı, sadık ve ilgili birini istiyorsanız boğa burcu erkeği bu konuda en iyisi olabilir. İnatçılığı gözünüzü korkutmasın sevdiklerine karşı boğa burcu oldukça anlayışlı ve ilgili yaklaşacaktır.

Boğa burcu erkeği sevdi mi tam sever mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git