Boğa Burcu Erkeği Romantik Midir ?

Boğa Burcu Erkeği Romantik Midir ?
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 661 kez okundu.

Boğa burcu erkeği romantik midir ? Bu burcun erkekleri oldukça sabırlıdır. Bir şeyi istiyorsa sonuna kadar bekler. Özel hayatlarına çok önem verirler ve gizemli olmayı severler. Güzel olan her şeye düşkündürler. Estetik onlar için önemlidir. Aşırı şekilde duygusaldırlar ama bunu açığa çıkartmayı sevmezler. Meraklıdırlar ama ürkek ve çekingen oldukları için meraklarını hemen yenemezler.

Boğa erkeği, kadınının kendisine bağlanmasını ister. Eğer boğa ile ciddi bir ilişki düşünüyorsanız iyi giyimli ve bakımlı olmanız gerekir. Çünkü dış görünüş ilk evrede onun ilgisini çekecektir. Çok güzel yemek yaparlar. Siz bir akşam eve geldiğinizde, o çoktan lezzetli yemekleri yapmış ve masaya mumları koymuştur hatta sandalyenizi çiçek yapraklarıyla donatmış olur.

Boğa burcu erkeği, karşıdan ne kadar sert görünse de aslında yumuşacık bir kalbi vardır. Her zaman olmasa da gerektiği zamanlarda romantik olmasını iyi bilir. Sevdiği kişinin gönlünü yapmayı çok sever. Boğa erkeği ile birlikte olan kadın her zaman şanslıdır. Bu burç erkekleri, çok düşüncelidir ve her zaman sevdiği insanı mutlu etmek için yeni orjinal fikirler bulur. Aşırı romantiklik ona göre olmasa da yeri geldiğinde dünyanın en romantik erkeği de olabilir. Onun bu tavrı karşısındaki insanın daha çok şaşırmasını sağlıyor. Beklentiyi az tutarak muhteşem sürprizler yaparak sevdiği kişinin aklını başından almayı iyi biliyor. İlişkinin ancak karşılıklı saygı ve sevgi ile mümkün olabileceğini çok iyi biliyor.

Boğa burcu erkeği, en düşünceli burçlar arasında yer alır. Bu özelliği sayesinde sizi sık sık şaşırtabilir. Sizin ihtiyacınız olan ufak bir detay onun dikkatini çektiği zaman onu alarak sizi mutlu eder. Onun için önemli olan alınan şeylerin maddi değerinin büyüklüğü değil ne kadar işe yaradığıdır. Boğa burcu, macerayı sever ve yeni aksiyonlar yaşamaya çok açık bir burçtur. Tabii ki bunu tek başına yaşamak ona zevk vermez ve her zaman sevdiği kişi ile yeni şeyleri denemek ister. Hadi dediğinde ona uyacak bir insan ile tüm ömrünü paylaşabilir. Aklınıza gelmeyecek romantiklikler yaparak sizi şaşırtabilir. Çiçeklerden yaptığı bir saç tacı ya da yapraktan yaptığı bir yüzük ile gerçekleştirdiği evlenme teklifi de bunlar arasında yer alır. Hayatı sever ve yaşama sevici her zaman en üst düzeydedir. Bu nedenle onunla vakit geçirmek, ayrı bir keyiftir. Sevdiği insanları her zaman koruma altına alır ve onlar için yapamayacağı şey yoktur. Boğa erkeği inatçıdır ve bir konu için birisi fazlaca ona baskı yaparsa inadına dediğinizi yapmayabilir. Bu burç insanı, aklına eseni anında yapmak ister. Birisi ona engel olmaya kalktığı an o kişiden uzaklaşır. Sevdiği insanların kararlarına saygı göstermesini ister. Saygı göstermeyen kişileri ise bir an önce hayatından uzaklaştırır. Kendisini anlayan kişilerin yanında olmasını ister.

Boğa burcu erkeği sevdiği kadına romantiktir. Güzel kadınlara gerçekten güzel sözler söyler. Yeter ki siz onunla inatlaşmayın.

Boğa burcu erkeği romantik midir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git