Boğa Burcu Erkeği Romantik Mi?

Boğa Burcu Erkeği Romantik Mi?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 273 kez okundu.

Boğa burcu erkeği romantik mi ? Güven konusunu hallettikten sonra kendini kadınına adayan boğa burcu erkeği romantikliği de uçlarda yaşar. Sahiplenici, kararlı bir boğa burcu erkeği sabit fikirlidir ve işinde de, sevgisinde de çok çabuk karar değiştiremez.

Boğa erkeği şımartmayı, hediyeler almayı çok sever. Her ne kadar savurgan olmasa da para harcamayı sever. Bu kişi sevdiği kadın olunca kesenin ağzını da sonuna kadar açar. Yanında olacak kadının güçlü, zeki ve anlayışlı olmasını isterler. Zayıf ve ağlayan kadınlardan hoşlanmazlar. Romantikliğini sözleri ile de belli edecek, sizi şımartıp, havalara uçuracak olan boğa burcu erkeği sevdi mi tam sever.

Boğa burcu beraber olduğu kadını el üstünde tutar ve Hadise’nin ‘prensesler gibiydim ben baba evinde’ şarkısını ‘prensesler gibiydim ben koca evinde’ ye çok rahat çevirebilirsiniz. Onunla iken mutluluk kelimesinin anlamını dibine kadar yaşayacaksınız. Çok duygusal bir yapıya sahiptirler.

Boğa erkekleri duygusallıkları da yapacakları sürprizlerde kendini tam anlamı ile hissettirir. Gizemli, estetiğe, kadına önem veren bir erkekle karşı karşıyasınız.

Kadına verdiği değeri kendi de hissetmek ister ve kendi isteklerinin de yerine getirilmesini ister. Şımartılmayı isterler. Çalışkan ve azimlidirler bu yüzden hayatlarının her alanında kazanırlar. Kadınlar bu anlamda boğa burcu erkeği açısından çok şanslıdırlar. Tuttuklarını koparırlar.

Siz ona güveni, sadakati hissettirin ve gerisine karışmayın. O da sizden sevgiyi, aşkı, tutkuyu, gizemi, tatlı sözü, hediyeleri esirgemeyecektir. Hediyelerde lükse kaçmadan sevgisini de belli edecek şekilde seçicidir. Gizemini çözmek ise kolay değildir boğa burcu erkeğinin.

Muhteşem bir akşam yemeği hazırlayıp, yaktığı mumlarla gönlünüzü yeniden fethedecektir. Dedik ya sürpriz yapmayı sever o sürprizler de o masada gün ışığına çıkacaktır. Cömert, havalı, sadık, güven veren bir erkek daha ne olsun.

Boğa burcu erkeği romantik mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git