Boğa Burcu Erkeği Neleri Kıskanır ?

Boğa Burcu Erkeği Neleri Kıskanır ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 316 kez okundu.

Boğa burcu erkeği neleri kıskanır ? Çılgın fikirleri, maceraperest ruh hali ve de her ortama ayak uyduran ağırbaşlı duruşu ile ön planda olan boğa burcu erkeği, kıskançlık mevzu bahis olunca her duyguyu olduğu gibi bu duyguyu da zirvede yaşar. Bu kıskançlık duygusu, bir boğa burcu erkeği için kriterler niteliğinde değil her duruma, her olaya ya da her kişiye karşı açık bir konudur. İş hayatında tam bir otorite abidesi olan bu burcun erkeği, nedenli iş ilişkisi ile sosyal ilişkilerini birbirine karıştırmıyor olsa da, övülmekten, ilgiden, başarılarının konuşulmasından büyük haz almakta bu hazzı yaşayamadığı durumlarda ise kendini o ortamda pasif, görünmez ve de başarısız hissetmektedir. Bu egoist yapısı göz önünde bulundurulursa boğa burcu erkeğinin iş ortamındaki kıskançlığını anlayamamak içten bile değildir. Kendi mertebesindeki iş arkadaşlarının başarısı, onlar hakkında övgü ile söz edilmesi ve de tüm bu konuşmalar içerisinde kendi adının geçmesi onun kıskanması için yeterli sebeplerdir.

Başta da söylediğimiz gibi, boğa erkeği iş, aşk, aile fark etmeksizin kendine rakip olduğunu gördüğü ortamlarda kızgın bir boğaya dönüşebilir. Aile yaşamında da, çokça kardeşe sahipse ya da akrabalıklarında kendi yaşıtı mevcutsa onlara karşı kıskançlık duyabilir. Kendinden söz edilmesinden fazlaca hoşlandığından bir başkasının isminin kendinden önce ve çok kullanılması onun için radikal bir asabiyet sebebidir. Aşk hayatında ise sevgilisinin giyiminden kuşamına, yemesinden içmesine, oturup kalkmasına kadar her şeyine karışır. Kalbini verdiği, sahiplendiği kadının geçmişi dahi onun için kimi zaman sorun teşkil edebilir. Bir boğa burcu erkeğinin sevgilisiyseniz ona geçmişinizden söz etmemeli özellikle eski ilişkilerinizden ve ailevi sorunlarınızdan bahsetmemelisiniz. Zira bir boğa erkekleri hiç ummadığınız anda geçmişinizle ya da ailenizle ilgili durumları pişirip önünüze koyabilir ve de ilişkiyi kıskançlık düzeyindeki konuşmaları ile ayrılık boyutuna taşıyabilir. Boğa burcu erkeği ile birlikteyseniz kıskançlıklarına tahammül etmeli ve nabza göre şerbet politikası ile birlikteliğinizin sarsılmasını önlemelisiniz.

Boğa burcu erkeği neleri kıskanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git