Boğa Burcu Erkeği Nelerden Nefret Eder?

Boğa Burcu Erkeği Nelerden Nefret Eder?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 435 kez okundu.

Boğa burcu erkeği nelerden nefret eder ? Bu burç erkeği arkadaşlık kurmayı severler. Arkadaşlık ilişkilerine önem verirler. Bu yüzden sahte arkadaşlıklardan nefret ederler. Boğa burcu erkeği gerçekçidir. Onlar için en kötü gerçek en iyi yalandan daha iyidir. Bu yüzden yalan söylemeyi asla sevmezler. Karşısında yalan söyleyen insanlardan nefret ederler. Boğa burcu erkeğinin karşısına en küçük yalanlarla bile çıkayım demeyin. En yakın dostu olsa en küçük yalanında siler, affetmezler.

Boğa burcu erkeği saygılı ve dürüsttür. Bu yüzden saygısız davranan insanlardan nefret ederler. Çok cıvık davranışlı insanları sevmezler. Zaten boğa burcu erkeğinin çevresinde cıvık insan asla göremezsiniz. Çünkü cıvık insanları hayatına almazlar. Hatta böyle insanları görmezden gelirler. Ciddiyetsizlikten nefret ederler.

Karşı cins ilişkilerinde boğa erkeği bakımsızlıktan nefret eder. Bakımlı kadınlardan hoşlanır ve sabretmeyi sever. Acele etmekten nefret eder. Her şey yavaş ve düzenli olmalıdır. Düzensizlikten nefret ederler. Sert ve kaba davranan insanlardan nefret ederler. Böyle kişilerden uzak dururlar. Boğa erkekleri için kadın çabuk uyum sağlamalı. Uyum sağlayamayan kadınlardan hoşlanmazlar. Özellikle sorun çıkartan kadınlardan nefret ederler. Kendisini dinlemeyen kadınlardan nefret ederler. Kadın sözünü dinlemeli ona uyum sağlamalıdır. Sözlerine riayet etmeyen kadını sevmezler. Bu burç grubu inatçı ruhunu asla yenemezler. Bu yüzden kendisiyle inatlaşan insanlardan nefret ederler. Bu burç erkekleri emir almaktan asla hoşlanmazlar. Bu yüzden emri vaki sözlerden nefret ederler. İlgi gösterirler ve ilgi beklerler. Boğa burcu ilgisizliği sevmezler. İlgisiz davranan bir insanı hiç tanımamış gibi unuturlar. Boğa burcu erkeği kısıtlanmayı hiç sevmezler. Özgürlüğünün elinden alınmasından nefret ederler. Kendisinin kıskançlık özelliği olmasına rağmen aşırı kıskançlıktan da nefret ederler. Onlar sadeliği sevmezler. Gösterişe meraklıdırlar. Hızlı konuşan insanları sevmezler.

Boğa burcu erkeği nelerden nefret eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git