Boğa Burcu Erkeği Neden Terkeder ?

Boğa Burcu Erkeği Neden Terkeder ?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 498 kez okundu.

Boğa burcu erkeği neden terkeder ? Bu burç erkeği çapkın karaktere sahip erkekler arasında yer alır. Gözleri hep dışarıdadır ve aynı anda bir kaç kişiyi birden kesebilir. Doğal olarak gözleri bu kadar dışarıda olan bir erkek hayatına bir kadını alırken kırk defa oturup düşünür. Sonuçta etrafına çok rahat hakimdir ve hayatındaki kadının olabileceğinin en iyisi olmasını ister. Zaten yapıları gereği en iyisine hayran olan bu burçlar ilişkilerinde de iyi kadına hayran olmayı tercih ederler.

Boğa erkekleri çok severse ve sizinle ciddi bir ilişkiye başlarsa çapkınlık kelimesini bir kalemde yakar bu burç erkekleri. Sizi çok sevince hayatında diğer kadınları bir kalemde silmeye hazır olacaktır. Duygusal, sevecen ve sadık bir sevgili olacak ve sizi şaşırtacaktır. Aynı şeyleri de sizden bekleyecektir tabi ki. Fakat bu kadar çok seven adam, bir gün oldu da sizi terk mi etti? Neden terk etti peki hadi biraz bunu konuşalım…

Boğa burcu erkeği karşısındaki bayının güçlü olmasını istediği kadar, bir o kadarda güçsüz olmasını ister. Yani ona dimdik ayakları üzerinde duran bir kadın lazımdır fakat aynı zamanda bu kadının erkeğinin dediklerini yapması da gerekir. Güçlü kadınlar genelde erkeklerine boyun eğmezler ve bu yüzdendir ki boğa erkeği bu durumu kaldıramaz ve sizi terk eder.

Boğa erkeği karşısındaki bayının, onun düşüncelerine saygı göstermesini bekler. Olur da onun fikirlerini küçümser ve dalga geçerseniz sizi terk edecektir. Gururludur çünkü bu burç erkekleri, bu tarz şeylere gelemezler.

Aynı zamanda boğa burcu erkeklerine gerekli güveni vermezseniz sürekli kafasında soru işaretleri bırakırsınız. Fakat şunu bilmelisiniz ki bu burç erkekleri hayatlarında her zaman kesinlikten yanadır. Bir şey ya siyahtır ya beyazdır. Gri diye bir şey yoktur onların hayatında. Bu yüzdendir ki hayatlarındaki kadın onlara güven vermez ise onları terk ederler.

Boğa burcu erkeği neden terkeder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git