Boğa Burcu Erkeği Neden İlgisiz?

Boğa Burcu Erkeği Neden İlgisiz?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 752 kez okundu.

Boğa burcu erkeği neden ilgisiz ? Bu burç erkeği özellikleri bakımından çok da ilgili değildir. Bazı boğa erkekleri romantizmi çok sever iken bazı boğa burcu erkekleri ise tam tersi olabilmektedir. Bu seçimi iyi yapmalısınız.Yemek yemeyi çok sevdikleri için romantik yemekleri de çok fazla sevebilirler. Bunun yanı sıra ilgisiz de olabilirler. İlgisiz olmasının bazı nedenleri de tabii ki vardır. Bu nedenler arasında ise en önemlisi güvensizlik ve sadakatsizliktir. Bir boğa burcu erkeği güven eksikliği yaşadığı anlarda umursamaz bir adama dönüşebilir. Bu durum da sizi rahatsız edecektir.

Güvensizlik, boğa erkeği için en kötü şeydir. Güvenmediği kimseyle birlikte olmaz. İlişki öncesi size güven testi bile yapabilir. Bunun yanı sıra sadakat de çok önemlidir. Sadakatli bulduğu bir kadın ile evliliği bile düşünebilir. Karşısındaki kişi sanata ilgi duymuyor ve hiç bir hobisi yok ise de ilgisiz bir adama dönüşebilir. Çünkü bu burç grubu sanata, kitaba, sergiye çok düşkündür. Gösterişi de hiç sevmez. Gösteriş yapmak yerine sahip olmayı seçer.  Para ya da mal onun için çok da önemli değildir. Onun için tutku her şeyden önemlidir. Aşık olduğu kadına tutkulu bir ilişki yaşatabilir. Boğa burcu aynı burcunun adı gibi bir boğa gibi güce sahiptir. O yüzden de sağlıklı ve her zaman dinç bir şekilde uyanır.

Sonuç olarak baktığımızda ise boğa burcu erkeği kesinlikle işine geldiği gibi davranmayı sever. İlgisiz olması için karşı taraftan sıkılması gerekir. Sıkılması için ise güven eksikliği hissetmesi, karşısındakini sadakatsiz görmesi ya da karşısındaki insanın hiç bir ilgi alanı olmaması gerekir. Bütün bunlardan sonra bu burç erkeği sizinle aynı ortamda dahi durmaz.

Boğa burcu erkeği neden ilgisiz ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git