Boğa Burcu Erkeği Ne Zaman Pişman Olur?

Boğa Burcu Erkeği Ne Zaman Pişman Olur?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 492 kez okundu.

Boğa burcu erkeği ne zaman pişman olur ? Bu burç erkeği genel hatları itibarı ile gayet yakışıklı ya da diğer bir deyişle gayet cool bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra boğa burcu erkeği kesinlikle gösterişe düşkün değildir. Ancak bu durum onun ortamlarda gösterişsiz ya da köşede durabilen bir yapısı olduğunu da göstermez. Boğa erkekleri kesinlikle evcimen bir yapıya sahiptir. Bu yapının yanı sıra da evlenmeyi isterler. Yuva kurmak gibi hayalleri de vardır. Ancak bu durumda olan boğa burcu erkekleri kadınlarda bazı özellikleri arayabilirler. Öncelikle güven duygusu… Güvenmek ve sadakat isterler. Boğa burcu erkekleri güven olmadan yapamayan bir burçtur. Tabii bunların dışında bir özelliği daha vardır ki sizi bezdirebilir. Bu özellik ise siniridir. Sinirli bir yapıya sahip olan boğa burcu erkeği, sinirlenince gözü hiç bir şeyi de görmez. Bu özelliği ile çok pişmanlıklar da yaşayabilir. Sinirli anlarında her şeyi yakıp yıkabilir. Ancak siniri geçince de gerçekten sevdiği insanlar var ise karşısında pişman olması çok uzun sürmez. Sevmediği insanları ise hiç umursamaz bile… Bunun yanı sıra pişman olduğu zamanlarda sizi yemeğe çıkarabilir. Romantiklik de onun bir özelliği olduğu için gönül alma konusunda da oldukça iyidir.

Sahiplenme özelliği de oldukça ön plandadır. Bir boğa erkeği aşık olduğu zaman kesinlikle sahiplenme iç güdüsü ile yakınlaşır. Bazı zamanlarda ise bu durumu oldukça abartabilir. Bu durumda dikkatli olmalısınız. Sahiplenme özelliği, yöneticilik özelliğinden geldiğinden kendini kaybetmesi de an meselesi olabilir. Bu durumda da bazı zamanlarda yani çok fazla abarttığı zaman farkına vardığı anda pişman olması çok zaman almaz. Pişman olabilir ve bu durumu yani pişman olduğunu size gösterecektir. Merak etmeyin bu durumu da size olan aşkı ile doğru orantılı olduğu için kendisini düzeltecektir.

Boğa burcu erkeği ne zaman pişman olur ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git