Boğa Burcu Erkeği Ne Sever ?

Boğa Burcu Erkeği Ne Sever ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 263 kez okundu.

Boğa burcu erkeği ne sever ? Belirgin yüz hatlarına sahip olan boğa burcu erkeği, burç ismi olarak ne denli gücü, iriliği ve cesareti çağrıştırıyor olsa da aslında ruhsal açıdan oldukça narin, fiziksel açıdan da orta boylu ve minyon bir görünüme sahiptir. Boğa erkeği bir takım konularda karar alma aşamasında oldukça kararsız bir yapıya sahiptir. Mimik olarak genellikle endişeli bir tavır sergiler ve de sergilediği bu tavır nedeni ile kimi boğa burcu erkeği dış çevreye karşı güven veren bir imaj çizmeyebilir. Boğa burcu; terazi, pğlak ve yengeç burçları ile genel özellikleri ve sahip oldukları fikirler itibarı ile çoğu zaman anlaşamaz, doğru frekans yakalayamazlar. Burçlar arasında huy bakımından en çok ikizler burcu ile uyum sağlamakta en iyi arkadaşlarını da bu burçtan edinmektedirler.

Ailesine çokça düşkün olup tabiri caizse gözü dışarıda olmayan boğa burcu erkeği, iyi bir ebeveyn olabilecek yapıya sahiptir. Sorumluluklarını asla unutmaz ve daima en iyi şekilde yerine getirmek için çaba gösterir. Genellikle konforlu bir yaşam benimserler ve bu yaşamı elde etmek için de iş hayatında büyük çaba gösterirler. Onun sevdiği şeyleri sıralayacak olursak;

Boğa erkekleri konforlu olan her şeyi severler. Eğer özel günlerde onun için ne hediye alabilirim arayışına girdiyseniz güzel bir tatil planına karşı büyük mutluluk duyacaktır.

Yemek yeme onun için bir yaşam biçimidir. Hayatta kalmak için değil de, sanat icra eder gibi yemek yer. Özellikle et yemeklerine düşkün olup, hafta sonu ailece yapılan piknikleri çok sever. Dış görünümüne özen gösteren ve güçlü karakteristik özelliklere sahip kadınları sever.

Heyecan onun yaşamında olmazsa olmaz duygular arasındadır. Yeni şeyler keşfetmek onda büyük heyecan uyandırır. Bu keşif özellikle müzik, resim ve dans gibi sanatlara yönelikse.

Evcil oluşundan anlayacağınız üzere televizyon başında vakit geçirmekten de büyük keyif alır. Fanatik olduğu bir futbol takımı vardır ve en önemli sosyal aktivitesi de bu futbol takımının maçlarını takip etmektir.

Boğa burcu erkeği ne sever ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git