Boğa Burcu Erkeği Nasıldır ?

Boğa Burcu Erkeği Nasıldır ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 272 kez okundu.

Boğa burcu erkeği nasıldır ? Bu burcun temel özellikleri arasında azimli, inatçı ve sabırlı olmaları vardır. Bu burca sahip bireyler genel yapıları itibariyle oldukça azimlidirler. Kafalarına koydukları zaman yapmayacakları iş yoktur. Hedeflerine ulaşmak için yapmayacakları şey yoktur. Kafalarına koydukları konusundaki başarıları onlar için en önemli şeydir. Boğa erkekleri aşırı derecede inatçı olmaları da bu konu üzerinde oldukça etkilidir. Boğa burcu erkeğinin diğer özelliği ise sabit olmasıdır. Değişimi sevdikleri söylenemez. Onlar için en iyi olan devamı olan , durağan şeylerdir. Hayatlarında değişim görmek istemediklerinden sürekli onlardan ”Ne gerek var? ” sözünü duyabilirsiniz. İşlerinde, çevrelerinde bir değişim olması onlar için oldukça zorlayıcı faktörlerdir. Alışmaları zaman alır ve onları zorlar. Yeni bir arkadaş çevresine girmek, yeni bir işe girmek onlar için meşakkatli şeylerdir. Bu tip durumlar çok da hoşlarına gitmez.

Boğa burcu erkeği estetiğe karşı bir eğilim içerisindedir. Bu sebeple sanatçı bir ruha sahiptirler. Sanatla ve sanat eserleri ile oldukça ilgilidirler. Beğendikleri sanat eserlerini kendilerine almak oldukça hoşlarına gider. Bunun dışında sabırlı ve sakindirler. Kararlı tavırlarıyla sonuca gitmeyi hedeflerler. Başkasının bırakacağı bir konudan onlar vazgeçmeyecek, istediklerini elde edene kadar devam edeceklerdir. Fakat dediğim gibi kuyruklarına basmamanız gerekmektedir. Aksi takdirde gerçek manada bir boğa gibi kızacaklardır ve inatları tutacaktır.

Boğa erkeği genel olarak içi sevgi dolu bir burçtur. Kolay kolay tartışmaya girmeyi sevmezler. Onlar sevmekten, sevilmekten hoşlanır. Doğaya ve sadeliğe olan bir düşkünlükleri vardır. Boş zamanlarında doğa gezileri yapmaktan hoşlanırlar. Onlara bir doğa tatili ayarlamanız bile onların oldukça hoşlarına gidecektir.

Genel olarak toparlamam gerekirse karşınızda sakin, kararlı , inatçı bir burç vardır. Onların size alışmaları , hayatlarına adapte etmeleri zor olabilir. Fakat bunu başardıktan sonra sizinle iyi geçinebilir.

Boğa burcu erkeği nasıldır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git