Boğa Burcu Erkeği Nasıl Sevişir ?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Sevişir ?
14 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.697 kez okundu.

Boğa burcu erkeği nasıl sevişir ? Burçlar bir çok insanın karakteristik özellikleri ile astrolojik olarak etkileşimleri arasında bağlantı kurarak fikir sahibi olmanızda yardımcı olmaktadır. Burçların tam doğum anına göre yükselen burcuda kişinin etkilenmesine ve o burcun özelliklerini taşımasına da neden olmaktadır. Bu açıdan kişilerde farklılıklar görünse de gruplarına göre toprak su ve ateş olarak ayrılan burçlar arasında toprak grubunda olan boğa erkekleri aşk konusunda oldukça hassastırlar. Cinselliklerine bir ihtiyaç gibi bakarak yaşamak isteseler de aşk onlar için vazgeçilmez bir tutkudur. Gerçek aşkı bulmak ve aşık olduğu kadınında kendisine aynı şekilde karşılık vermesini beklerler. Zor beğenirler, kendilerine olan güvenlerinin yüksekliği, nedeni ile elde edemeyecekleri kadın yok gibi düşünürler.

Boğa Burcu Nasıl Sevişir?

Boğa burcu nasıl sevişir

Boğa burcu erkeği aradığı aşkı bulduğunda ise tam bir romantik erkek moduna bağlanır. Mum ışığında yenen yemekler, sahilde batan güneşi izlemeler, elele dolaşmalar ve tabi ki tutkuyla sarılarak uyumalar. Bunlar kadar fiziksel ihtiyaçlarına da düşkün olan boğa burç erkeği aşkla yanarken bunu tüm bedeniyle hisseder ve belli eder. Aslında sekse olan düşkünlüğüne rağmen yeniliklere çok fazla açık olmadığı için klasik tarzda ve oral seksten uzaktır. Normal zamanda kendine güvenen boğa seviştikten sonra nasıl iyi miydi diye kuşkuyla sorar. Kendinden o kadar emin değildir artık.

Yaşananların daha analizini yapamayıp karşı tarafın fikrini önemser. Onu yönlendirmekte biraz zorlanabilirsiniz. Fakat onunda zevk noktalarını keşfetmesine yardımcı olurken tüm ipleri elinize almadan biraz sabırla davranıp onu istediğiniz kıvama getirmeniz mümkün. Seviştikten sonra fazla hareket etmek yerine uzandığı yerde sessizce sevgilisine sarılarak uyumayı tercih ederler. Güvenliğe oldukça fazla önem verirler ve hijyen konusunda da oldukça titizdirler. Onunla biraz sabırlı olup fazla ısrarcı olmazsanız mükemmel bir seks partnere ve seks hayatına da kavuşmuş olursunuz.

Boğa burcu erkeği, aşk hayatında çok aktiftir. İlişki anlayışında ise sadakat, olmazsa olmazlardandır. Aşkı her zaman dolu dolu yaşamayı sever ve çok romantik bir erkektir. Sevişirken de tam bir boğa gibidir. Öncelikle partnerinin nelerden hoşlandığını öğrenmeye çalışır. İlişki öncesinde güzel bir sohbet eder. Romantik sürprizler yaparak karşısındaki insanı şaşırtır ve kendisine hayran bırakır. Hiçbir şey için acele etmez. İki tarafın da buna hazır olmasını bekler ve uzun bir ön sevişme ile aşkını resmen ilan eder. Aşkını yansıtarak hareket eder. Karşısındaki insanın istemediği hiçbir şey yapmamaya özen gösterir ve onun hassasiyetine saygı gösterir. Tutkulu ve aşk dolu bir gece geçirmeniz için gerekli olan her şeyi ayarlar.

Boğa erkeğinin biri ile bu seviyede bir ilişki yaşaması için partneri ile evli olması ya da ciddi bir ilişki yaşaması gerekir. Aksi halde güvenmediği biri ile tek gecelik bir ilişki yaşamak ona göre değildir. Bunun yanında karşısındaki insana tamamen güvenmeli ve kendisini ona ait hissetmelidir. Onun için biri ile cinsel ilişkiye girmek, eğlenmek ya da hoş vakit geçirmek için girişilecek bir eylem değildir. İçinde büyük anlamlar taşır. Sevdiği insanın da kendisi ile uyumlu olmasına çok dikkat eder. Uyumlu bir ikili olurlarsa iki taraf da oldukça memnun kalacaktır. Boğa erkeği, karşısındaki insanın tavrına göre bir yöntem belirleyerek sevişir. Onun beklentilerine ve sevdiği şeylere çok önem verir. Bu özelliği sayesinde boğa erkeği, en kıymet bilen burçlar arasında sayılabilir.

Boğa burcu erkeği nasıl sevişir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git