Boğa Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Edilir ?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Edilir ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 301 kez okundu.

Boğa burcu erkeği nasıl mutlu edilir ? Bu burç erkekleri zor duran yapısıyla hepimizin gözünü korkutmayı başarır. O kadar sert bir havası vardır ki, bu adamda duygu yok diye arkasından konuşulmasını sağlar. Aslında hiçbir şey görüldüğü gibi değildir. Pamuk gibidir boğa erkekleri. Çok fazla duygusaldır. Peki böylesine duygusal bir adamı mutlu etmek zor mudur? Tabi kide değildir. Ufacık şeylerle bile onları bulutların üzerinde gezdirebilirsiniz.

Onlara gidip hobilerin neler diye sorsanız size verecekleri ilk cevap yemek yemek olur herhalde. Bu oğlanlar özellikle boğa erkekleri acayip derecede yemek yemeyi severler. Pekte yemek çeşidi ayırt etmedikleri için aslında işiniz çok kolaydır diyebiliriz. Onlara çok güzel gözüken şık bir masa hazırlayabilirsiniz ve önüne de harika yemeklerinizi koydunuz mu işte onlardan iyisi yoktur. Onları bu hareketinizle çok ama çok mutlu etmiş olursunuz.

Aynı zamanda kendileri çok zeki oldukları için bu durumun övülmesinden fazlaca hoşlanırlar. Bu yüzdendir ki herkesin içinde onları övmeye kalkarsınız onları değil mutluluktan gökleri uçurmayı başarırsınız. Aynı zamanda boğa erkeği ilgi meraklısıdır. Bu huylarını dıştan bakıldıklarında her ne kadar belli etmeseler de aslında içten içe sürekli ilgi görmek isterler. Her geçen gün alabildiğinden daha fazla ilgi alması onları daha da mutlu eder. Her konuda en çok o düşünülmek ister.

Aynı zamanda boğa burcu erkeği her zaman ideallerin peşinden gitmek isteyen ve giden burçlardır. Kendilerine bir hedef koyarlar ve ne yapıp edip o hedefe sonunda ulaşırlar. Özelliklerinden dolayı hırslı kelimesini kullanabiliriz. O ne kadar yüksek yerlere gelirse o kadar mutlu olur.

Her zaman her şeyin lüksüne sahip olmak isterler. Bu yüzdendir ne kadar lüks içinde olurlarsa bir o kadarda mutlu olurlar. Kısacası boğa burcu biraz ilgi, duygusallık, samimi hareketler, övgüler ve ideallerin gerçek olması bu burcu mutlu eden şeylerden başlıcalarıdır…

Boğa burcu erkeği nasıl mutlu edilir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git