Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kızlardan Hoşlanır ?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kızlardan Hoşlanır ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 313 kez okundu.

Boğa burcu erkeği nasıl kızlardan hoşlanır ? Bu burç görsele çok önem verir. Birlikte olacağı kadının her daim bakımlı ve güzel görünmesini ister. Çok fazla aşırıya gitmemek kaydıyla, arada birde olsa seksi giysilerle sürprizlerden de çok hoşlanır. Ama abartıyı asla sevmez. Çok göze çarpan ve aşırı yoğun olan makyajdan hiç haz etmez. Vücudu tamamen saran daracık kıyafetler tercih etmez. Bakımlı saçlar, vücut yapısına yakışan tarzda kıyafetler, cezbedici ama çok dikkat çekmeyen giysiler daha hoşuna gider. Her şeyi gerektiği zamana göre, gerektiği kadar ve olması gereken boyutta ister. Boğa burcu erkeği ile birliktelik yaşayacaksanız teknoloji ve iletişim konusunda kendinizi yetiştirmelisiniz. İletişim hayatının vazgeçilmezlerindendir. Boğa erkeği aktif, dinamik ve zeki kadınları tercih eder.

Boğa erkekleri kibirli tavırlardan, yapmacık hal ve hareketlerden hiç hoşlanmaz. Doğal ve samimi olmalı, içten davranmalıdır. Yada samimi olamıyorsanız gerçek duygularınız nasıl ise o şekilde tavır takınmalı yani dobra olmalısınız. Özellikle burnu havada kendini beğenmiş kadınları asla tercih etmez. Yemeğe çok düşkün olur bu nedenle mutfak lezzeti önemlidir. Eğer boğa burcu erkeği ile birlikteyseniz mutfakta becerikli olmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Boğa burcu erkekleri eli tatlı, yüreği tatlı, sevecen, annelik duyguları gelişmiş, evcimen kadın ister. Tahmin edeceğiniz gibi birazda kıskançlığı vardır. Ama tam da evlenilecek erkek diye nitelendirebilirsiniz. Sadıktır, çok hassas ve içten duyguları vardır. Önem verdiği en çarpıcı nokta; kendi soyunu devam ettirecek çocuklarının olmasıdır. Yani; evlenmek için seçtiği kadının annelik tarafının güçlü olması önemlidir onun için. Ancak bazen çok soğuk bir aşık olabilir. Boğa erkeğinden öyle başınızı döndürecek sürprizler, kulağınıza fısıldayacağı romantik sözler beklemeyin. Ama bu soğuk tavrına da aldanmayın…

Boğa burcu erkeği nasıl kızlardan hoşlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git