Boğa Burcu Erkeği Nasıl Hediyelerden Hoşlanır ?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Hediyelerden Hoşlanır ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 447 kez okundu.

Boğa burcu erkeği nasıl hediyelerden hoşlanır ? Bu burç kendi doğası gereği romantiktik. Yani bu durum onun kanında vardır. Düşünceli hareketleri, iyimser tavırları ve karşısındakini etkileme onda iz bırakma isteği hep vardır. Bir boğa karşısında da bunu görmek ister.

Boğa burcu erkeği hediye konusunda da oldukça iyidir. Bu sebeple bir boğa erkeğine hediye alırken düşünceli olmalısınız. Romantikliğinizi kullanarak boğaya vereceğiniz bir dal bile onda uzun etkiler bırakır bunu unutmayın. Boğa için önemli olan sunuş şeklidir. Hediyeden daha çok buna dikkat eder ve bunun daha ön planda olmasından hoşlanır.

Boğanın romantik hediyelerden hoşlandığını söyleyebiliriz. Yani bunu içeriğinde aşkı anımsatacak bütün hediyeler olarak genişletebiliriz. Eğer boğa erkeği sizin partneriniz ise ve ona hediye alıyorsanız, aldığınız bir gömleği dahi boğa için etkili hale getirebilirsiniz. Mesela üzerine yazacağınız notlar ile gömleğe kendi kokunuzu sıkarak veya hediyeyi verirken küçük dokunuşlarda bulunarak. Unutmayalım ki bir boğa burcu aşkın simgesidir ve boğalar fiziksel olarak gerçekleşen her temastan uzun süreli etkilenirler. Bir öpücük, ellerinizi onun göğsünde birleştirmeniz gibi ufak detaylar ile ufak bir hediyeyi anlamlı kılabilir.

Boğa erkekleri için hediyenin anlamı büyüktür hele ki sevgilisinden geliyorsa. Uzun yıllar saklanabilecekleri koruyup kollayabilecekleri bir hediye isterler. Karşılarına alıp hatıraların gözlerinde canlanmalarını isterler. Boğa burcuna albüm yaptırmak ve araya da güzel sözler serpiştirmek anlamlı bir hediye olacaktır.

Ona bir müzik bile hediye edebilirsiniz. Ancak bu işlemi en basite indirgemek büyük bir hata olur. Boğa için o hediyeyi anlamlı kılmanız önemli. Romantik bir akşam yemeği ile birlikte kullanabileceğiniz müziğin ortamın atmosferine uygun olmasına dikkat edin.

Boğa burçları tüm erkeklerin aksine hediye konusunda oldukça hassas davranan tek burçtur diyebiliriz. Bu sebeple verdiği önemi geri hissetmek ister. Çünkü kendisi değer verdiği insan için çabalar. Kendisi için çabalayan birini gördüğünde de kendisini mutlu hisseder. Yani bir boğa için alınan her hediye anlamlıdır, tabi eğer verirken usulüne göre davranırsanız.

Boğa burcu erkeği nasıl hediyelerden hoşlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git